Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

MNDRS Hisse Logo
MNDRS Hisse Logo

MNDRS Hisse

Menderes Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş.

MNDRS Hisse Senedi


MNDRS hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
Menderes Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Menderes Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş.


Menderes Tekstil Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Pamuklu Mensucat unvanı ile Türkiye’nin ilk tam entegre tesisi olarak kuruldu.

1983: Menderes Tekstil, AKÇA Holding grup şirketleri arasında yer buldu.

İhracatın devi

Vizyoner yönetim,

Sürekli yatırım,

Üretimden satışa güçlü ekip çalışması.

Ev tekstilinde dünya lideri

Dünya pazarlarının taleplerine göre değişik kalite ve standartlarda üretim kapasitesi,

Türkiye'den ABD'ye çarşaf ihracatında lider,

Menderes Tekstil Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi

Avrupa ev tekstili ürünlerinde devlerin onaylı tedarikçisi.

Sektör liderliği misyonu

Single-pass dijital baskı teknolojisi

Dijital baskı teknolojisinin geleceği olan single-pass dijital baskı teknolojisini Ev tekstili sektörün ile tanıştıran Menderes tekstil, üretici kimliğinin yanı sıra yenilikçi anlayışıyla sektörde liderlik.

Dev üretim üssü

Menderes Tekstil, 4.250 çalışanı ve toplam 500.000 m2 alan üzerinde yer alan fabrikası ile dünya standartlarında dev bir tesis.

İhracat ve istihdam yıldızı Menderes Tekstil

Yüksek istihdam,

Yüksek standartlı çalışma koşulları,

Çalışan memnuniyeti,

Üretim kalitesi.

Menderes Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş. Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
Adalet Mah. Manas Bulvarı A Blok No:47 Kat:42 35530 Bayraklı/İZMİR
Elektronik Posta Adresleri
[email protected]
[email protected]
Web Site Adresleri
menderes.com
Şirketin Süresi
SÜRESİZDİR.
Bağımsız Denetim Kuruluşu
ATA ULUSLARARASI BAĞIMSIZ DENETİM VE SMMM A.Ş.
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
BIST SINAİ
BIST DENİZLİ
BIST TÜM
BIST TÜM-100
BIST TEKSTİL, DERİ
BIST ANA
Şirketin Sektörü
İMALAT
TEKSTİL, GİYİM EŞYASI VE DERİ
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar
ANA PAZAR - GRUP 1

MNDRS Hissesini Takip Edenler

177 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.