Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

MMCAS Hisse Logo
MMCAS Hisse Logo

MMCAS Hisse

MMC Sanayi ve Ticari Yatırımlar A.Ş.

MMCAS Hisse Senedi


MMCAS hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
MMC Sanayi ve Ticari Yatırımlar A.Ş.

MMC Sanayi ve Ticari Yatırımlar A.Ş.


MMC Sanayi ve Ticari Yatırımlar Anonim Şirketi, ağlık, e-ticaret, gıda, finans, gayrimenkul ve finans başta olmak üzere farklı sektörlerde yatırımlar gerçekleştirmektedir.

Almanya başta olmak üzere yurtdışında gayrimenkul yatırımları olan MMC Grup, Marmara Adası gayrimenkul satışını gerçekleştirmektedir.

MMC Sanayi ve Ticari Yatırımlar Anonim Şirketi

MMCAS işlem kodu ile Borsa İstanbul’da işlem gören MMC Grup’un ana faaliyet konusu taşımacılık ve acentelik hizmetleri, gayrimenkul yatırımları, ilaç sanayii, elektronik ticaret, iştirak yatırımlarıdır.

MMC Grup, mali kuruluşlar, holdingler ve yatırım şirketleri sektörlerinde faaliyet göstermektedir.

MMC Grup, Borsa İstanbul’da YAKIN İZLEME PAZARI’nda işlem görmektedir.

MMC Sanayi ve Ticari Yatırımlar A.Ş. Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
Merkez mah.Kağıthane Cad.Dap vadi Y Ofis 5/55 Kağıthane - İstanbul
Elektronik Posta Adresleri
[email protected]
Web Site Adresleri
www.mmcsanayi.com
Şirketin Süresi
Süresiz
Bağımsız Denetim Kuruluşu
EDİT BAĞIMSIZ DENETİM HİZMETLERİ A.Ş.
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
Şirketin Sektörü
MALİ KURULUŞLAR
HOLDİNGLER VE YATIRIM ŞİRKETLERİ
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar
YAKIN İZLEME PAZARI

MMCAS Hissesini Takip Edenler

177 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.