Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

MIPAZ Hisse Logo
MIPAZ Hisse Logo

MIPAZ Hisse

Milpa Ticari ve Sınai Ürünler Pazarlama Sanayi ve Ticaret A.Ş.

MIPAZ Hisse Senedi


MIPAZ hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
Milpa Ticari ve Sınai Ürünler Pazarlama Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Milpa Ticari ve Sınai Ürünler Pazarlama Sanayi ve Ticaret A.Ş.


Milpa Ticari ve Sınai Ürünler Pazarlama Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, 1980 yılında Doğan Şirketler bünyesinde kurulan Türkiye’nin önemli pazarlama şirketlerinden birisidir.

1988 yılında ilk otomobil kampanyasına imza atan Milpa, 1988 yılında ilk banka tüketici kredili kampanyasını gerçekleştirmiştir.

Milpa Ticari ve Sınai Ürünler Pazarlama Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi

2003 yılında 120 bin metrekarelik bir alışveriş merkezi yapımı ve pazarlamasını üstlenen Milpa 2007 yılında 143 bin metrekarelik Milpark konut projesini hayata geçirdi.

Milpa’nın ortaklık yapısı yüzde 86.27 Doğan Holding Anonim Şirketi, yüzde 0, 16 Aydın Doğan şeklindedir.

MILPAZ işlem kodu ile Borsa İstanbul’da işlem gören Milpa’nın ana faaliyet konusu toptan ve perakende ticaret, otel ve lokantalar, taşıtlar, tarım ve makine aletleri, inşaattır.

Milpa Toptan ve perakende ticaret, otel ve lokantalar, perakende ticaret, taşıtlar tarım ve makine aletleri ile diğer sektörlerde faaliyet göstermektedir.

Milpa, Borsa İstanbul’da BIST HİZMETLER / BIST TİCARET / BIST ANA / BIST 100 / BIST TÜM endekslerine dahildir.

Milpa Ticari ve Sınai Ürünler Pazarlama Sanayi ve Ticaret A.Ş. Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
Burhaniye Mahallesi Kısıklı Caddesi No:65 34676 Üsküdar İstanbul
Elektronik Posta Adresleri
[email protected]
Web Site Adresleri
www.milpa.com.tr
Şirketin Süresi
Sınırsız
Bağımsız Denetim Kuruluşu
PwC BAĞIMSIZ DENETİM VE SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
BIST HİZMETLER
BIST TİCARET
BIST ANA
BIST TÜM-100
BIST TÜM
Şirketin Sektörü
TOPTAN VE PERAKENDE TİCARET, LOKANTALAR VE OTELLER
PERAKENDE TİCARET
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar
ANA PAZAR - GRUP 1

MIPAZ Hissesini Takip Edenler

177 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.