Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

MGROS Hisse Senedi


MGROS hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
Migros Ticaret A.Ş.

Migros Ticaret A.Ş.


Migros Ticaret Anonim Şirketi, perakende sektöründe hizmet vermektedir. 2016 itibariyle; 1.771.202 metrekare kapalı alanda, 1513 Migros ve 39 Macro Center olmak üzere yurtiçinde 72 ilde 1551 mağaza; yurtdışında ise 39 Ramstore ile toplamda 1591 mağazayla hizmet veren Migros, Anadolu Grubu’nun iştirakidir.

Migros’un bünyesinde, 7 coğrafi bölgedeki 72 ilde yer alan mağazalarıyla müşterilere hizmet veren Migros markası, 5 ilde 39 özel tasarımlı mağaza ile hizmet veren Macrocenter, 2 ülkede 39 mazağa ile hizmet veren Ramstore ve internetten alışveriş yapmaya imkan sağlayan Migros Sanal Market markalarını bünyesinde barındırmaktadır.

Migros Ticaret Anonim Şirketi

MGROS işlem kodu ile Borsa İstanbul’da işlem gören Migros’un ana faaliyet konusu her türlü gıda ve tüketim mallarının perakende ve perakende tüketimine yönelik toptan satışını yapmaktır.

Migros, toptan ve perakende ticaret, otel ve lokantalar, perakende ticaret, büyük mağazalar sektörlerinde hizmet vermektedir.

Migros, Borsa İstanbul’da BIST KURUMSAL YÖNETİM / BIST SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK ENDEKSİ / BIST TÜM / BIST 100-30 / BIST TİCARET / BIST HİZMETLER / BIST 50 / BIST YILDIZ / BIST 100 endekslerine dahildir.

Migros Ticaret A.Ş. Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
Atatürk Mahallesi Turgut Özal Bulvarı No:7 34758 Ataşehir - İstanbul
Elektronik Posta Adresleri
[email protected]
Web Site Adresleri
www.migroskurumsal.com
Şirketin Süresi
Süresiz
Bağımsız Denetim Kuruluşu
DRT BAĞIMSIZ DENETİM VE SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
BIST KURUMSAL YÖNETİM
BIST TÜM
BIST 100-30
BIST SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK
BIST TİCARET
BIST HİZMETLER
BIST 50
BIST YILDIZ
BIST 100
Şirketin Sektörü
TOPTAN VE PERAKENDE TİCARET, LOKANTALAR VE OTELLER
PERAKENDE TİCARET
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar
YILDIZ PAZAR - GRUP 1
KESİN ALIM SATIM PAZARI-(NİTELİKLİ YATIRIMCILAR ARASINDA)

MGROS Hissesini Takip Edenler

177 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.