Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

MEPET Hisse Logo
MEPET Hisse Logo

MEPET Hisse

Mepet Metro Petrol ve Tesisleri Sanayi Ticaret A.Ş.

MEPET Hisse Senedi


MEPET hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
Mepet Metro Petrol ve Tesisleri Sanayi Ticaret A.Ş.

Mepet Metro Petrol ve Tesisleri Sanayi Ticaret A.Ş.


Mepet Metro Petrol ve Tesisleri Sanayi Ticaret Anonim Şirketi, Hizmet vermeye başladığı günden bugüne her yıl katlanarak büyüyen MEPET Metro Petrol akaryakıt istasyonlarıyla enerji sektöründe, yol dinlenme tesisleriyle hizmet ve turizm sektöründe faaliyetlerini sürdürürken, bu yapısıyla sektöründe örnek ve eşsiz bir model oluşturmuştur.

Faaliyet alanlarına göre operasyonlarını iki grupta yöneten MEPET Metro Petrol otobüs yolcuları, özel araç yolcuları, uzun yol şoförleri kısacası karayolu yolculuğu yapan herkes için dinlenme tesisi olarak 26 noktadaki farklı 128 işletmesiyle hizmet vermekte ve tesislerinde müşterileri için farklı alternatifler sunmaktadır.

Mepet Metro Petrol ve Tesisleri Sanayi Ticaret Anonim Şirketi

Diğer bir faaliyet alanı olan enerji konusunda ise karayolları üzerinde sahibi veya işletmecisi olduğu 24 akaryakıt istasyonunda akaryakıt ve petrol ürünlerinin satışını sağlamaktadır. Her yıl bünyesine yeni tesisler ve istasyonlar katmayı hedefleyen MEPET Metro Petrol 2015 yılında hizmet noktalarında 32 milyon müşteriyi ağırlamıştır.

2011’de hisse senetlerini halka arz eden MEPET kurumsal yönetim ilkelerinin tüm gerekliliklerini şeffaf bir şekilde yönetim politikasına entegre etmiştir.

Dinlenme tesisleri ile Türkiye’nin en yaygın hizmet ağına sahip olan MEPET akaryakıt istasyonları ile birlikte Silivri, Çorlu, Akçaköy, Mersin, Edirne, Bolu- Yeniköy, Bolu-Köroğlu, Bolu-Dörtdivan, Bolu-Paşaköy, Çorum Osmancık ve Çorum Sungurlu, Yozgat, Samsun, Çarşamba, Aksaray, Kırşehir, Kırıkkale, Konya, Manisa, Susurluk ve Denizli şehirlerinde bulunmaktadır.

Mepet Metro Petrol ve Tesisleri Sanayi Ticaret A.Ş. Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
Cumhuriyet mahallesi, Reşadiye Caddesi, No:14 Kat:1 Beykoz/ İstanbul
Elektronik Posta Adresleri
[email protected]
Web Site Adresleri
www.metropetrol.com.tr
Şirketin Süresi
Süresiz
Bağımsız Denetim Kuruluşu
REFORM BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
BIST HİZMETLER
BIST ANA
BIST TİCARET
BIST TÜM
BIST TÜM-100
Şirketin Sektörü
TOPTAN VE PERAKENDE TİCARET, LOKANTALAR VE OTELLER
PERAKENDE TİCARET
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar
ANA PAZAR - GRUP 1

MEPET Hissesini Takip Edenler

177 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.