Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

MEMSA Hisse Logo
MEMSA Hisse Logo

MEMSA Hisse

Mensa Sınai Ticari ve Mali Yatırımlar A.Ş.

MEMSA Hisse Senedi


MEMSA hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
Mensa Sınai Ticari ve Mali Yatırımlar A.Ş.

Mensa Sınai Ticari ve Mali Yatırımlar A.Ş.


Mensa Sınai Ticari ve Mali Yatırımlar Anonim Şirketi’nin ana faaliyet konusu her türlü pamuk, suni ve sentetik elyaftan iplik, dokuma trikotaj, konfeksiyon, hazır giyim imal etmek ve ettirmek.

Ayrıca ana faaliyet dalımızın yanı sıra çimento, enerji, inşaat ve madencilik alanlarında da faaliyet gösterilebilmesini teminen esas sözleşme değişiklikleri yapılmıştır. Mensa imalat sanayii, dokuma, giyim eşyası ve deri, dokuma sanayii sektörlerinde faaliyet göstermektedir.

Mensa Sınai Ticari ve Mali Yatırımlar Anonim Şirketi

Mensa’nın iştiraki olan şirketler ise: Mensa Mensucat, Mensa Gayrimenkul ve Volt’tur.

MEMSA işlem kodu ile Borsa İstanbul’da işlem gören Mensa, YAKIN İZLEME PAZARI’nda işlem görmektedir.

Mensa Sınai Ticari ve Mali Yatırımlar A.Ş. Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
Merkez Mahallesi İnönü Caddesi No: 104 Mimarsinan Büyükçekmece / İSTANBUL
Elektronik Posta Adresleri
[email protected]
Web Site Adresleri
www.mensa.com.tr
Şirketin Süresi
SÜRESİZ
Bağımsız Denetim Kuruluşu
ELİT BAĞIMSIZ DENETİM VE YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
Şirketin Sektörü
İMALAT
TEKSTİL, GİYİM EŞYASI VE DERİ
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar
YAKIN İZLEME PAZARI

MEMSA Hissesini Takip Edenler

176 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.