Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

MAALT Hisse Logo
MAALT Hisse Logo

MAALT Hisse

Marmaris Altınyunus Turistik Tesisleri A.Ş.

MAALT Hisse Senedi


MAALT hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
Marmaris Altınyunus Turistik Tesisleri A.Ş.

Marmaris Altınyunus Turistik Tesisleri A.Ş.


Marmaris Altınyunus Turistik Tesisler Anonim Şirketi, turizm sektöründe faaliyet göstermektedir.

Marmaris’te bulunan Mares ve Talya otelleri ile hizmet veren Marmaris Altınyunus’ta Koç Holding Anonim Şirketi’nin yüzde 36.81, Temel Tic.ve Yat.Anonim Şirketi’nin yüzde 29.55, Rahmi Koç’un yüzde 0.98, Semahat Arsel’in yüzde 0.98, Suna Kıraç’ın yüzde 0.98, Mustafa V.Koç’un yüzde 0.98, Ömer Koç’un yüzde 0.98, Y.Ali Koç’un yüzde 0.98 oranında hissesi bulunmaktadır.

Marmaris Altınyunus Turistik Tesisleri Anonim Şirketi

MAALT işlem kodu ile Borsa İstanbul’da işlem gören Marmaris Altınyunus’un ana faaliyet konusu turistik otel işletmeciliğidir.

Marmaris Altınyunus toptan ve perakende ticaret, otel ve lokantalar, lokanta ve oteller, otel, motel, pansiyon, kamp, tatil ve diğer konaklama sektörlerinde hizmet vermektedir.

Marmaris Altınyunus, Borsa İstanbul’da BIST TURİZM / BIST ANA / BIST TÜM / BIST Antalya / BIST 100 / BIST HİZMETLER endekslerine dahildir.

Marmaris Altınyunus Turistik Tesisleri A.Ş. Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
GENÇLİK MAHALLESİ FEVZİ ÇAKMAK CADDESİ NO:30 07100 MURATPAŞA/ANTALYA
Elektronik Posta Adresleri
[email protected]
[email protected]
Web Site Adresleri
www.mares.com.tr
Şirketin Süresi
SÜRESİZ
Bağımsız Denetim Kuruluşu
PwC BAĞIMSIZ DENETİM VE SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
BIST TURİZM
BIST ANA
BIST TÜM
BIST TÜM-100
BIST HİZMETLER
BIST ANTALYA
Şirketin Sektörü
TOPTAN VE PERAKENDE TİCARET, LOKANTALAR VE OTELLER
LOKANTALAR VE OTELLER
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar
ANA PAZAR - GRUP 1

MAALT Hissesini Takip Edenler

177 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.