Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

LOGO Hisse Logo
LOGO Hisse Logo

LOGO Hisse

Logo Yazılım Sanayi ve Ticaret A.Ş.

LOGO Hisse Senedi


LOGO hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
Logo Yazılım Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Logo Yazılım Sanayi ve Ticaret A.Ş.


Logo Yazılım Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Türkiye’nin en büyük halka açık yazılım kuruluşu ve en değerli bilişim markası olan* Logo Yazılım, kurulduğu 1984 yılından bu yana sektörün öncü şirketlerinden biri olarak faaliyetlerini sürdürüyor. Logo Yazılım mikro işletmelerden kurumsal büyük işletmelere kadar farklı ölçeklerdeki şirketler için uygulama yazılımı çözümlerini pazara sunuyor. Ürün ve hizmetlerinde yenilikçilik ve yaratıcılığı artıran şirket, 4 farklı ülkede, 7 farklı noktada, 1.200’e yakın çalışanı, 800’ü aşkın iş ortağı ile bugüne kadar 200.000’in üzerinde firmanın büyüme yolculuğuna eşlik ederek sürdürülebilir başarının temellerini oluşturuyor.

Verimlilik

Kârlılık

Çözüm kümesinde Kurumsal kaynak planlama çözümlerinin yanı sıra Müşteri ilişkileri yönetimi, İnsan kaynakları yönetimi, İş akış yönetimi, Depo yönetimi, İş analitiği çözümleri ve Perakende çözümleri gibi çok sayıda tamamlayıcı çözüm bulunuyor.

Uzun yıllardır müşteri sayısı açısından ERP sektörünün liderliğini üstlenen Logo Yazılım, iş ortaklarından Logo kullanıcılarına, akademisyenlerden öğrencilere ve sektör profesyonellerine uzanan büyük ve dinamik bir ekosisteme sahip.

Bu ekosistemden aldığı güçle, müşterilerinin hayallerine inanarak, hedeflerini paylaşarak ve aynı amaç için özenle çalışarak Türkiye’nin geleceğini birlikte yazma vizyonuyla çalışmalarını yürütüyor.

Logo Yazılım Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi

Logo Yazılım kuruluşundan bu yana, yazılım sektöründe ürünleri, hizmetleri ve işletme süreçleriyle getirdiği yenilikler ve dijital dönüşümde yarattığı katma değerle bu sektörün yenilikçi lideri oldu.

Logo, farklı işletme ve teknolojilere yatırım yapıp, son yıllarda organik ve inorganik büyümeye bağlı olarak büyük atılımlar ve gelir artışı gerçekleştirdi.

Adil ve şeffaf bir yönetim anlayışı benimsemiş olan Logo’nun %66’sı halka açık.

Ayrıca 2000 yılında halka açılan ilk bilişim şirketi unvanını aldı.

Sektördeki 35 yıllık geçmişinde sektörün önde gelen kurumlarından biri olan Logo Yazılım, Türkiye’de edindiği birikim ve tecrübeyi yurt dışına taşıma hedefiyle imza attığı stratejik yatırımların ardından bölgesel güç olma yolunda ilerliyor.

Son 5 yılda gerçekleştirdiği yıllık ortalama %35 gelir artışıyla istikrarlı gelişimini sürdürüyor.Logo Yazılım Sanayi ve Ticaret A.Ş. Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
Gebze Organize Sanayi Bölgesi Şahabettin Bilgisu Cad. No:609 Gebze Kocaeli
Elektronik Posta Adresleri
[email protected]
Web Site Adresleri
www.logo.com.tr
Şirketin Süresi
Süresiz
Bağımsız Denetim Kuruluşu
PwC BAĞIMSIZ DENETİM VE SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
BIST 100
BIST YILDIZ
BIST KOCAELİ
BIST SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK
BIST TÜM
BIST 100-30
BIST TEKNOLOJİ
BIST BİLİŞİM
BIST KURUMSAL YÖNETİM
Şirketin Sektörü
TEKNOLOJİ
BİLİŞİM
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar
YILDIZ PAZAR - GRUP 2

LOGO Hissesini Takip Edenler

177 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.