Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

KUYAS Hisse Logo
KUYAS Hisse Logo

KUYAS Hisse

Kuyumcukent Gayrimenkul Yatırımları A.Ş.

KUYAS Hisse Senedi


KUYAS hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
Kuyumcukent Gayrimenkul Yatırımları A.Ş.

Kuyumcukent Gayrimenkul Yatırımları A.Ş.


Kuyumcukent Gayrimenkul Yatırımları Anonim Şirketi, sektör mensuplarının, kuyumculuk sektörünün alt yapısını iyileştirmek, geliştirmek, insan sağlığını göz ardı etmeden takı imalatı üretim alanları oluşturmak düşüncesinden hareketle; Sınırlı Sorumlu İstanbul Kuyumcu Sanatkarları Toplu İş Yeri Yapı Kooperatifi kurumsalıyla çalışmalarına başlamıştır.

Kuyaş’in yatırımlarından İstanbul Yenibosna’da bulunan Kuyumcukent Weddıng World’un 2001 yılında başlayan inşaatı 2005 yılında tamamlanmıştır. 330 bin metrekare üzerinde 2.500 bağımsız bölümü ile hizmet vermeye başlamıştır.

Kuyumcukent Gayrimenkul Yatırımları Anonim Şirketi

Kuyaş’ın İstanbul Vizyon Park ve Borsa Kule yatırımları bulunmaktadır.

KUYAS işlem kodu ile Borsa İstanbul’da işlem gören Kuyaş’ın ana faaliyet konusu inşaat bayındırlık, inşaat ve bayındırlık işleri konusunda faaliyet göstermektedir.

Kuyaş, inşaat ve bayındırlık, inşaat ve bayındırlık işleri sektörlerinde faaliyet göstermektedir.

Kuyaş, Borsa İstanbul’da BIST ANA / BIST İstanbul / BIST 100 / BIST İNŞAAT / BIST HİZMETLER / BIST TÜM endekslerine dahildir.

Kuyumcukent Gayrimenkul Yatırımları A.Ş. Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
İSTANBUL VİZYONPARK MERKEZ PLAZA KUYUMCULAR SOKAK C-1 BLOK NO:4 KAT:11 DAİRE:325-326 YENİBOSNA/İSTANBUL
Elektronik Posta Adresleri
[email protected]
Web Site Adresleri
www.kuyas.com.tr
Şirketin Süresi
SÜRESİZDİR.
Bağımsız Denetim Kuruluşu
REPORT BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
BIST ANA
BIST İSTANBUL
BIST TÜM-100
BIST İNŞAAT
BIST HİZMETLER
BIST TÜM
Şirketin Sektörü
İNŞAAT VE BAYINDIRLIK
İNŞAAT VE BAYINDIRLIK İŞLERİ
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar
ANA PAZAR - GRUP 1

KUYAS Hissesini Takip Edenler

177 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.