Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

KRSTL Hisse Logo
KRSTL Hisse Logo

KRSTL Hisse

Kristal Kola ve Meşrubat Sanayi Ticaret A.Ş.

KRSTL Hisse Senedi


KRSTL hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
Kristal Kola ve Meşrubat Sanayi Ticaret A.Ş.

Kristal Kola ve Meşrubat Sanayi Ticaret A.Ş.


Kristal Kola ve Meşrubat Sanayi Ticaret Anonim Şirketi, Cağaloğlu'nda İhlas Holding A.Ş bünyesinde kuruldu , Balıkesir tesislerinde meşrubat, Sapanca tesislerinde kaynak suyu üretimine başladı.

1996: Kristal Kola ve Meşrubat San.Tic.Anonim Şirketi tüzet kişilik olarak faaliyetine devam etti.

1997: Kırıkkale meşrubat üretim tesislerini satın aldı.

1997: Halka Arz gerçekleştirildi.

Kristal Kola ve Meşrubat Sanayi Ticaret Anonim Şirketi

1998: Kristal Gıda Dağıtım ve Pazarlama Anonim Şirketi kuruldu ve pazarlama faaliyetleri bu şirket üzerinden yürütülmeye başlandı.

2000: Edremit Doğal Maden Suyu tesisleri üretime başladı.

2003: Esas Sermaye Sisteminden Kayıtlı Sermaye Sistemine geçildi.

2005: İhlas Holding iştiraki olan Kristal Kola, Hayrettin Atmaca tarafında satın alınmıştır.

2010: Hayrettin Atmaca hisselerini İhlas Pazarlama Anonim Şirketi'ye satmıştır.Şirket İhlas Holding Anonim Şirketigrup şirketleri içerisinde faaliyetlerine devam etmiştir.

2014: İhlas Pazarlama Yatırım Holding Anonim Şirketi 20 Mart 2014 tarihinde paylarını Önder Nuranel ve Memduh Öztürk’ e satmıştır. Şirket bu tarihten sonra İhlas grubundan ayrılmıştır.

Kristal Kola ve Meşrubat Sanayi Ticaret A.Ş. Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
Bahçelievler Mahallesi Fevzi Çakmak 2 Caddesi Güzelşehir Sitesi No:1 AJ Büyükçekmece/İSTANBUL
Elektronik Posta Adresleri
[email protected]
Web Site Adresleri
www.kristalkola.com.tr
Şirketin Süresi
Süresiz
Bağımsız Denetim Kuruluşu
ABAKÜS BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
BIST SINAİ
BIST GIDA, İÇECEK
BIST BALIKESİR
BIST ANA
BIST TÜM-100
BIST TÜM
Şirketin Sektörü
İMALAT
GIDA, İÇECEK VE TÜTÜN
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar
ANA PAZAR - GRUP 1

KRSTL Hissesini Takip Edenler

177 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.