Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

KOZAL Hisse Senedi


KOZAL hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
Koza Altın İşletmeleri A.Ş.

Koza Altın İşletmeleri A.Ş.


Koza Altın İşletmeleri Anonim Şirketi, Ülkemizde altın madenciliği sektöründe lider firma olmak. Uluslararası platformda söz sahibi olmak.

Misyon

Altın madenciliğindeki mevcut en iyi teknolojiyi kullanarak, en yüksek çevresel performansı sergileyerek, yöre insanıyla karşılıklı güven içinde ve onların değerlerine saygı göstererek sürdürülebilir altın madenciliği yapmak ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak.

Değerler

Koza Altın İşletmeleri Anonim Şirketi

Şeffaf olmak, çalışana ve yöreye değer vermek,

Kendini sürekli geliştirmeye açık olmak,

İş Emniyeti, çevre ve sosyal onayı işinin ayrılmaz bir parçası olarak görmek,

Mükemmele ulaşmayı amaçlamak,

Takım çalışmasında etkin rol oynamayı ve güçlü iletişimi desteklemek,

Teknolojik değişiklikleri takip etmek ve uygulamak.

Koza Altın İşletmeleri A.Ş. Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
UĞUR MUMCU MAHALLESİ,FATİH SULTAN MEHMET BULVARI (İSTANBUL YOLU) 10.KM NO:310 YENİMAHALLE/ANKARA
Elektronik Posta Adresleri
[email protected]
Web Site Adresleri
www.kozaaltin.com.tr
Şirketin Süresi
SÜRESİZ
Bağımsız Denetim Kuruluşu
GÜNEY BAĞIMSIZ DENETİM VE SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
BIST YILDIZ
BIST SINAİ
BIST 50
BIST MADENCİLİK
BIST TÜM
BIST 30
BIST 100
BIST İZMİR
Şirketin Sektörü
MADENCİLİK VE TAŞ OCAKÇILIĞI
KÖMÜR VE LİNYİT MADENCİLİĞİ
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar
YILDIZ PAZAR - GRUP 1

KOZAL Hissesini Takip Edenler

177 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.