Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

20 Ağustos 2020 Perşembe KFEIN Hisse Senedi Grafiğinin Teknik Analizi ve Yorumu

HisseLog
HisseLog 1 yıl önce
KFEIN Hisse Logo
#KFEIN $KFEIN

Teknik Analizi

20 Ağustos 2020 Perşembe KFEIN Hisse Senedi Grafiğinin Teknik Analizi ve Yorumu

Grafik Yorumu

Kafein Yazılım (KFEIN) hisse senedi ile ilgili hazırlamış olduğum yukarıda gördüğünüz grafikte 1 ve 2 numaralı düşen trend kanalı içerisinde düşen trendini sürdüren hisse senedi bir süre sonra düşen trendi virüs etkileriyle sert şekilde aşağı kırmış ve 4 numaralı yükselen trend desteğine kadar geri çekilme yaşamıştır. Bu noktada sert şekilde yükselen hisse senedi 3-4 numaralı yükselen trend kanalında yükselişini başlatmıştır. 6 numaralı düşen trend çizgisine kadar yükselişini sürdüren hisse senedi bu noktada daralmaya başlamıştır. 5 ve 6 numaralı alçalan üçgen formasyonu yaptıktan sonra bu kanalı yukarı kırmış ve 7 numaralı düşen trend çizgisine kadar yükselmiştir. Bu kanalda düşmeye başlayan hisse senedi yeni kanalı olan 7 ve 8 numaralı düşen trend kanalı içerisinde hareketini sürdürmüştür. Şu an ki durumda ise hisse senedi 8 numaralı düşen trend çizgisine kadar geri çekilme yaşayabilir.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.