Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

IZMDC Hisse Logo
IZMDC Hisse Logo

IZMDC Hisse

İzmir Demir Çelik Sanayi A.Ş.

IZMDC Hisse Senedi


IZMDC hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
İzmir Demir Çelik Sanayi A.Ş.

İzmir Demir Çelik Sanayi A.Ş.


İzmir Demir Çelik Sanayi Anonim Şirketi, uzun hadde mamulleri üretmek amacı ile 1975 yılında kurulmuştur.

Modern haddehane tesisleri 1983’te, çelikhanesi ise 1987 yılında işletmeye alınmıştır.

İzmir Demir Çelik Sanayi Anonim Şirketi

Aliağa ağır sanayi bölgesinde 500 bin m2’nin üzerinde bir alanda üretimini sürdürmektedir.

Teknoloji, kalitesi ve üretimini daha da ileriye taşımak için, İş Bankası’ ndan devralındıktan sonra yapılan yatırımlar sonucunda çelikhane üretim kapasitesi 1.400.000 ton/yıl, çubuk haddehane üretim kapasitesi 900.000 ton/yıla çıkarılmış, 2013 yılında 400.000 ton kapasiteli orta profil haddehanesi devreye alınmıştır.

Türkiye’de ark ocakları ile üretim yapan firmalar arasında önde gelen kuruluşlardan biri olan İDÇ, Şirket kültürü, çağdaş yönetim prensipleri, nitelikli personeli, kalitesi, güçlü finans yapısı ve ulaştığı yıllık cirosuyla Ege’nin ve Türkiye’nin devleri arasında yerini almıştır.

İzmir Demir Çelik Sanayi Anonim Şirketi hisseleri, 24.01.1986 tarihinden itibaren İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'nda (Borsa İstanbul Anonim Şirketi'de) işlem görmektedir.

Sermayesi, 2012 yılında yapılan son artışla 375.000.000 TL ye çıkarılmıştır.

İzmir Demir Çelik Sanayi A.Ş. Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
Şair Eşref Bulvarı No:23 35210 Çankaya - İZMİRTelefon : 0 232 441 50 50Faks : 0 232 441 56 66
Elektronik Posta Adresleri
[email protected]
Web Site Adresleri
www.izdemir.com.tr
Şirketin Süresi
Süresiz
Bağımsız Denetim Kuruluşu
GÜNEY BAĞIMSIZ DENETİM VE SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
BIST SINAİ
BIST İZMİR
BIST ANA
BIST METAL ANA
BIST TÜM
BIST TÜM-100
Şirketin Sektörü
İMALAT
ANA METAL SANAYİ
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar
ANA PAZAR - GRUP 1

IZMDC Hissesini Takip Edenler

177 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.