Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

ISGSY Hisse Logo
ISGSY Hisse Logo

ISGSY Hisse

İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

ISGSY Hisse Senedi


ISGSY hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.


İş Girişim Sermayesi, büyüme potansiyeli barındıran niş alanlarda, büyüme evresindeki orta büyüklükteki şirketlere ortak olmak suretiyle finansman ve katma değer sağlayan “akıllı sermaye”yi temsil eder.

İş Bankası Grubu içerisinde bir girişim sermayesi fonunun kurulması fikrinin olgunluk kazanmasıyla Dünya Bankası'ndan da destek alarak 2000 yılında kuruluşumuzu tamamladık.

Girişim sermayeciliğinde en önemli unsur olan kadro oluşumunu bir yıl içinde tamamlayarak yatırım projelerini değerlendirmeye başladık.

İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı Anonim Şirketi

Yüksek büyüme potansiyeline sahip KOBİ'leri, sermaye ihtiyaçlarını karşılayarak gelişimleri süresince destekliyoruz.

Kurulduğumuz günden bu yana girişimcilere büyüme finansmanı sağlıyor ve yol haritalarını yapılandırmada kurumsallık, strateji belirleme, iyi yönetim, etkinlik, verimlilik gibi ana eksenlerde iyileştirmeler sunuyoruz. Girişimcilerle profesyonel sermayeyi birbirine bağlıyoruz.

Amacımız ortak olduğumuz şirketlerin operasyonel performanslarını yukarı taşımak, rekabetçi duruşlarını güçlendirmek ve böylece piyasa değerlerini artırmaktır.

Söz konusu performansın en önemli göstergesi olan yatırımlarımızın yıllık bileşik getiri oranı Türkiye ve dünya ortalamasının üzerindedir.

17 Giriş 11 Çıkış olmak üzere gerçekleştirdiğimiz 28 işlem ile, işlem bazında Türkiye’de piyasa liderliğimizi sürdürüyoruz.

2004 yılından bu yana borsaya kote bir şirket olarak yatırımcılara şirketimizin faaliyetlerine ortak olabilmeleri için imkan sağlıyoruz.

İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş. Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
BÜYÜKDERE CADDESİ İŞ KULELERİ KULE 2 KAT 2 34330 LEVENT/İSTANBUL
Elektronik Posta Adresleri
Web Site Adresleri
www.isgirisim.com.tr
Şirketin Süresi
Bağımsız Denetim Kuruluşu
GÜNEY BAĞIMSIZ DENETİM VE SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
BIST ANA
BIST TÜM-100
BIST HOLDİNG VE YATIRIM
BIST MALİ
BIST TÜM
Şirketin Sektörü
MALİ KURULUŞLAR
GİRİŞİM SERMAYESİ YATIRIM ORTAKLIKLARI
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar
ANA PAZAR - GRUP 1

ISGSY Hissesini Takip Edenler

177 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.