Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

IPEKE Hisse Logo
IPEKE Hisse Logo

IPEKE Hisse

İpek Doğal Enerji Kaynakları Araştırma ve Üretim A.Ş.

IPEKE Hisse Senedi


IPEKE hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
İpek Doğal Enerji Kaynakları Araştırma ve Üretim A.Ş.

İpek Doğal Enerji Kaynakları Araştırma ve Üretim A.Ş.


İpek Doğal Enerji Kaynakları Araştırma ve Üretim A.Ş , Şirket ilk olarak İpek Matbaacılık Kollektif Şirketi olarak kurulmuş, daha sonra İpek Matbaacılık Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi’ne dönüştürülmüştür.

1985 yılında merkezi Adana’da olmak üzere kurulan şirketin başlıca faaliyet alanları; davetiye, kartvizit imalat, ithalat ve ihracatı, matbaa makine ve malzemeleri alım satımıdır. 2010 yılında şirket faaliyet alanına ham petrol ve doğalgaz arama üretim çalışmaları da eklenmiştir.

2011 yılında şirket ünvanı bugünkü şeklini alarak İpek Doğal Enerji Kaynakları Araştırma ve Üretim Anonim Şirketi olarak değiştirilmiştir.

İpek Doğal Enerji Kaynakları Araştırma ve Üretim Anonim Şirketi

İlk sondajlı arama faaliyetine 2011 yılında başlanmış olup 45 API kalitede kondanseyt alınmıştır ancak üretim miktarı bugünki teknoloji ile ekonomik görülmediği için beklemeye alınmıştır. İpek Enerji, 2013 yılında ilk ekonomik petrol keşfine imza atmıştır.

34 API kalitedeki ham petrolün üretilmesi için hemen üretim tesisi kurulmuş ve mevcut en yeni teknoloji ile donatılmıştır.

Üretim tesisi hali hazırda 2 kuyu ile beslenmekte olup, yeni kuyulardan alınabilecek üretimi de proses edebilecek kapsasitededir.İpek Doğal Enerji Kaynakları Araştırma ve Üretim A.Ş. Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
UĞUR MUMCU MAHALLESİ FATİH SULTAN MEHMET BULVARI ( İSTANBUL YOLU) 10.KM NO:310 YENİMAHALLE/ANKARA
Elektronik Posta Adresleri
[email protected]
Web Site Adresleri
www.ipekenerji.com.tr
Şirketin Süresi
SÜRESİZ
Bağımsız Denetim Kuruluşu
GÜNEY BAĞIMSIZ DENETİM VE SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
BIST MADENCİLİK
BIST YILDIZ
BIST 50
BIST ANKARA
BIST 100-30
BIST 100
BIST TÜM
BIST SINAİ
Şirketin Sektörü
MADENCİLİK VE TAŞ OCAKÇILIĞI
HAM PETROL VE DOĞAL GAZ ÇIKARTILMASI
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar
YILDIZ PAZAR - GRUP 2

IPEKE Hissesini Takip Edenler

177 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.