Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

INTEM Hisse Logo
INTEM Hisse Logo

INTEM Hisse

İntema İnşaat ve Tesisat Malzemeleri Yatırım ve Pazarlama A.Ş.

INTEM Hisse Senedi


INTEM hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
İntema İnşaat ve Tesisat Malzemeleri Yatırım ve Pazarlama A.Ş.

İntema İnşaat ve Tesisat Malzemeleri Yatırım ve Pazarlama A.Ş.


1978’de kurulan İntema İnşaat ve Tesisat Malzemeleri Yatırım ve Pazarlama Anonim Şirketi, Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu’nun VitrA-Artema markalı ürünlerinin pazarlama faaliyetlerini yürütmek amacıyla hizmet vermektedir. İntema organizasyonu altında faaliyetlerini yürüten ve sektöründeki ilk düzenli servis teşkilatı olan VitrA-Artema yetkili servisleri Türkiye çapında 114 noktada yapı grubu ürünlerine yönelik satış sonrası hizmet desteği sağlamaktadır.

1997 yılında önemli yapısal değişiklikler yaşayan İntema, Eczacıbaşı Yapı Grubunun tüm ürünlerinin Türkiye’deki tek pazarlama ve satış örgütü haline dönüşmüştür. Yetkili satıcılara iş ortaklığı anlayışı benimsetilerek pazarlama ve satış konularında verilen destekle Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu’nda üretilen ürünlerin tüketiciye paket olarak sunulması imkanı yaratıldı ve pazardaki rekabet avantajları artırılmıştır. Bünyesine katılan uzman kadrosu ve kapsamı gittikçe genişleyen hizmet alanları ile İntema, 1998 yılında Türkiye’nin modern mutfak ve banyolarda seçkin ve çok yönlü tasarım hizmeti ile satış yapan kurumu haline gelmiştir.

İntema İnşaat ve Tesisat Malzemeleri Yatırım ve Pazarlama Anonim Şirketi

INTEM işlem kodu ile Borsa İstanbul’da (BIST) işlem gören İntema’nın ana faaliyet konusu Eczacıbaşı Yapı Grubu şirketlerine ait ürünlerin (seramik sağlık gereçleri, tamamlayıcı ürünler ve gömme rezervuarlar, armatür, banyo mobilyaları, banyo aksesuarları, seramik karolar, küvet ve duş sistemleri, derz dolgu malzemeleri), Türkiye çapında satışının yanı sıra banyo mutfak yenileme pazarına yönelik ürün ve hizmet bütününün proje ve tasarımından başlayan yönlendirici ve bilgilendirici tanıtım, teşhir, danışmanlık, satış ve satış sonrası hizmetlerini gerçekleştirmektir. Bu kapsamda ilişkili kişi konumunda olmayan firmalardan (yurtiçi ve yurtdışı) sağlanan ürünlerin de satışını yapmaktır.

İntema, Borsa İstanbul’da BIST TÜM / BIST 100 / BIST HİZMETLER / BIST ANA / BIST TİCARET / BIST İstanbul endekslerine dahildir.

İntema İnşaat ve Tesisat Malzemeleri Yatırım ve Pazarlama A.Ş. Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
Büyükdere Caddesi Ali Kaya Sokak No:5 34394 Levent, Şişli İstanbul
Elektronik Posta Adresleri
Web Site Adresleri
www.intema.com.tr / www.eczacibasi.com.tr
Şirketin Süresi
Süresiz
Bağımsız Denetim Kuruluşu
PwC BAĞIMSIZ DENETİM VE SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
BIST TÜM
BIST TÜM-100
BIST HİZMETLER
BIST ANA
BIST TİCARET
BIST İSTANBUL
Şirketin Sektörü
TOPTAN VE PERAKENDE TİCARET, LOKANTALAR VE OTELLER
TOPTAN TİCARET
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar
ANA PAZAR - GRUP 1

INTEM Hissesini Takip Edenler

177 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.