Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

INFO Hisse Senedi


INFO hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
Info Yatırım A.Ş.

Info Yatırım A.Ş.


İnfo Yatırım, 1994 yılından beri faaliyet gösteren tüm yetki belgeleri ile bireysel ve kurumsal yatırımcılara hizmet verir.

İnfo Yatırım, güçlü öz sermayesini, piyasalardaki tecrübesini ve uzman kadrosunu teknolojik alt yapı ile birleştirerek yatırımcılara güvenli ortamda, etkin ve hızlı işlem yapma olanağını sunar. Sizinle birebir ilişki kuran yatırım uzmanlarımız, piyasalardaki son gelişmeleri, şirket ve sektör raporlarını, makro ekonomik değerlendirmeleri sizinle paylaşarak işlemlerinizin etkinliğini arttırmayı hedefler.

Güvenilir, şeffaf, halka açık,

Hızlı işlem altyapısı,

Hızlı ve masrafsız para yatırma/çekme,

5 gün 24 saat müşteri desteği,

Kişiye özel hizmet ve analiz desteği,

Info Yatırım Anonim Şirketi

Deneyimsiz yatırımcılar için Esnek hesap çeşitleri,

Tecrübeli yatırımcılar için profesyonel hesap seçeneği ile,

Merkezi İstanbul’da bulunan İnfo Yatırım, web sitesi (www.infoyatirim.com) ve İnternet Şubesi İNFO On-Line (https://isube.infoyatirim.com) ile 365 gün yatırımcılara dünyanın her yerinden hızlı erişim olanağı sağlar.

1994’den beri İMKB’de yüksek işlem hacmi ile dikkat çeken İnfo Yatırım, 2004 ve 2005 yılında İnfo Menkul Kıymetler Yatırım Ortaklığı Anonim Şirketi ve İnfotrend B Tipi Menkul Kıymetler Yatırım Ortaklığı Anonim Şirketi’ni kurmuş veTürkiye’de ilk defa B Tipi Yatırım Ortaklığını kuran aracı kurum olarak, sermaye piyasalarında öncülüğünü sürdürmüştür.

Bireysel ve kurumsal yatırımcılara Pay Piyasası, Vadeli İşlem ve Opsiyon Piyasası ve Tahvil-Bono Piyasası’nda aracılık hizmetleri, Halka Arz, Yatırım Danışmanlığı, Portföy Yönetimi hizmetleri sağlamaktadır.

Sermaye Piyasaları’nda etkin ve güvenilir işlemlerle yatırımlarınızın keyfini sürmek için bize ulaşın!

Şirketimiz 30/09/2011 tarihinde Borsa İstanbul Anonim Şirketi Birincil Piyasada halka arz edilmiştir. Ortaklığımız payları Borsa İstanbul Yönetim Kurulu Başkanlığı’nın kararı gereği. 11/10/2011 tarihinde 2. Ulusal Pazarda işlem görmeye başlamıştır. 30.11.2015 tarihi itibariyle Borsa İstanbul’un yaptığı yeni düzenleme çerçevesinde Yeni Pazar ismi Ana Pazar olarak değiştirilmiştir. Şirketimiz info koduyla borsada işlem görmektedir.Info Yatırım A.Ş. Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
Elektronik Posta Adresleri
Web Site Adresleri
Şirketin Süresi
Bağımsız Denetim Kuruluşu
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
Şirketin Sektörü
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar

INFO Hissesini Takip Edenler

177 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.