Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

IHYAY Hisse Senedi


IHYAY hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
İhlas Yayın Holding A.Ş.

İhlas Yayın Holding A.Ş.


İhlas Yayın Holding A.Ş , 2018 yılı boyunca küresel ekonominin başlıca gündem maddesi olan ticaret savaşlarından kaynaklı endişelerden dolayı küresel ekonomik aktivitede zayıflama görülmüştür. Ayrıca, küresel ekonomik aktivitenin ivme kaybettiğine yönelik veriler risk algısını olumsuz yönde etkilemektedir.

Küresel ekonomi; ticaret savaşları, Brexit belirsizliği, likidite daralması gibi olumsuzluklara rağmen 2018 yılında ılımlı büyüme trendini korumuştur. 2019 yılında da küresel ekonomiye yönelik riskler ağırlığını artırmakla birlikte yumuşak bir geçiş süreci beklenmektedir.

Küresel ekonomide riskler arttı…

Spekülatif kur atakları ve küresel ekonomideki gelişmelere rağmen 2018’de de büyüme performansını sürdüren Türkiye ekonomisi, 2016’da darbe girişiminin yaşandığı üçüncü çeyrekteki gerilemenin ardından 8 çeyrek üst üste büyümeyi başarmıştır.

Türkiye-ABD ilişkilerinde yaşanan gerilim ile spekülatif saldırılar, kur, enflasyon ve faiz başta olmak üzere temel göstergelerde bozulmalara neden oldu. Ancak, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile ekonomi yönetiminin tek elde toplanmasından dolayı alınan hızlı önlemler sayesinde ekonomide stabilite sağlanmaya başlanmış olup Türkiye, ihracatta da Cumhuriyet tarihinin rekoruna imza atmıştır. 2019 yılında ekonomide dengelenme sürecinin devam etmesi beklenmektedir.

Köklü geçmişimizden güç aldık…

İhlas Yayın Holding Anonim Şirketi

İhlas Yayın Holding, köklü geçmişinden almış olduğu güçle milli değerleri gözeten yayın politikasını 2018 yılında da başarıyla devam ettirmiştir. Dijital dönüşüm sürecini yakından takip eden Şirketimiz, yeni iş modellerini kullanarak yatırım yapmaya devam etmiştir.

Güçlü marka karması…

Türkiye Gazetesi, TGRT Haber, TGRT Belgesel, TGRT FM, İHA gibi kendi kulvarlarında öncü olan çok sayıda markayı bünyesinde barındıran İhlas Yayın Holding, 2018 yılında da tarafsız habercilik anlayışının yanı sıra takipçilerini bilgilendirme görevini eksiksiz bir biçimde yerine getirmiştir. Türkiye’nin ilk özel haber ajansı olarak kurulan İHA, geride bıraktığı 25 yıl içerisinde ilkeli, hızlı ve doğru haberciliğin öncüsü olarak bu vizyon doğrultusunda edindiği tecrübelerle logosunu yenileyerek yeni başarılara imza atmayı hedeflemektedir.

TGRT Haber, yapmış olduğu yenilikler ve ortaya koymuş olduğu yayın politikasıyla, etkin habercilik anlayışına yoğunlaşmıştır. Bu politika sayesinde; Televizyon İzleme Araştırmaları Anonim Şirketi’nin (TİAK), ölçümü yapılan 29 televizyon kanalının 2018’deki izlenme oranlarındaki değişime ilişkin verilerine göre; bir önceki yıla göre en çok artışı %60 oranla TGRT Haber gerçekleştirmiştir.

Yayın hayatına başladığı günden itibaren, sahibi ve yayın politikası değişmeden faaliyetlerini sürdüren tek basın organı olan Türkiye Gazetesi, son yıllarda yaptığı çalışmalarla kendisini sürekli yenileyerek okuyucusunun ilgisini canlı tutmaktadır.

Türkiye’nin ilk özel radyolarından olan TGRT FM, 2018’de 26. yılını kutlarken, 123 vericisiyle en yaygın erişime sahip radyolarından biri olmayı sürdürmüştür. Dijital Varlıklar iştiraki ile dijital yayıncılığa başarıyla devam eden İhlas Yayın Holding, farklı hedef kitlelerine yönelik web sitelerinin geliştirilmesi çalışmalarına devam etmektedir.

TGRT Belgesel, 2017 yılı başından itibaren yeni yapılan ve arşivde bulunan belgeseller için YouTube üzerinde oluşturulan bir kanal sayesinde daha çok sayıda izleyiciye ulaşma imkânı bulurken, yeni teknolojiler benimsemede her zaman öncü olan İHA, haber yayıncılığında Drone ve 4.5G canlı yayın sistemi teknolojileri alanında yatırımlara devam etmektedir.

Yaptığı yayınlarda milli değerleri her zaman ön planda tutmaya, halkın sesi olmaya gayret gösteren İhlas Yayın Grubu, birçok sosyal projeye de imza atmıştır. Bu kapsamda 15 Temmuz darbe girişiminde halkımızın kahramanlıklarını dünyaya duyuran İHA, 15 Temmuz gecesi yaşananların, İHA muhabirlerinin çektiği 64 fotoğraf ile 1 hafta boyunca Türkiye genelinde 55 noktada “Oradaydık, Unutmadık, Unutturmadık’ teması ile sergilemiştir.

İhlas Yayın Holding A.Ş. Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
MERKEZ MAHALLESİ 29 EKİM CADDESİ İHLAS PLAZA NO:11 B/31 YENİBOSNA - BAHÇELİEVLER / İSTANBUL
Elektronik Posta Adresleri
[email protected]
Web Site Adresleri
www.ihlasyayinholding.com.tr
Şirketin Süresi
SINIRSIZ
Bağımsız Denetim Kuruluşu
İRFAN BAĞIMSIZ DENETİM VE YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
BIST ANA
BIST TÜM
BIST İSTANBUL
BIST TÜM-100
BIST HOLDİNG VE YATIRIM
BIST MALİ
Şirketin Sektörü
MALİ KURULUŞLAR
HOLDİNGLER VE YATIRIM ŞİRKETLERİ
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar
ANA PAZAR - GRUP 1

IHYAY Hissesini Takip Edenler

177 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.