Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

IHLGM Hisse Logo
IHLGM Hisse Logo

IHLGM Hisse

İhlas Gayrimenkul Proje Geliştirme ve Ticaret A.Ş.

IHLGM Hisse Senedi


IHLGM hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
İhlas Gayrimenkul Proje Geliştirme ve Ticaret A.Ş.

İhlas Gayrimenkul Proje Geliştirme ve Ticaret A.Ş.


İhlas Gayrımenkul Proje Geliştirme ve Ticaret A.Ş , Bilindiği üzere uzun yıllardır madencilik sektöründe faaliyet gösteren İhlas Madencilik A.Ş, ülke ve dünya genelinde ortaya çıkan yeni eko-politik gelişmelere bağlı olarak sektörel pozisyonunu yeniden gözden geçirme ve konumlandırma gereği duymuştur.

Özellikle madencilik sektöründe son yıllarda yaşanan büyük iş kazaları, uzun süren bürokratik işlemler, madencilik sektöründe izlenen politikalardaki belirsizlikler ve aksamalar, buna bağlı olarak maden kanunu ve yönetmeliklerinin uygulanmasında pratikte yaşanan sıkıntılar ve uluslararası emtia piyasalarındaki dalgalı fiyat hareketleri nedeni ile madencilik sektöründe istenen noktaya maalesef ulaşılamamıştır.

İhlas Gayrimenkul Proje Geliştirme ve Ticaret Anonim Şirketi

Bu sebeple faaliyet alanının genişletilerek şirket karlılığının artırılması ve süregelen faaliyetlerin daha sağlıklı yürütülebilmesi için, yönetim kurulumuzca mevcut ana faaliyet konusuna İhlas Grubu’nun uzun yıllardır büyük bir başarı ve istikrarla sürdürdüğü inşaat ve pazarlama faaliyetlerinin de ilave edilmesi planlanmıştır. Ayrıca yönetimimiz, grubumuzun vizyonel hedefleri doğrultusunda şirket faaliyetlerine enerji sektörünü de ekleyerek, enerji sektöründe marka değeri odaklı teknolojik imalatlar ile bu ürünlerin içinde yer alacağı proje, taahhüt, ve işletme bazlı faaliyetlerde bulunmaya ne denli arzulu ve kararlı olduğunu göstermiştir.

Bu amaçla, yönetim kurulumuzun 23.12.2016 tarih ve 2016/23 sayılı almış olduğu karar gereği, 14.04.2017 tarihinde yapılan şirket olağan genel kurul toplantısında, unvan değişikliğine gidilmesi ve faaliyetlerin artık “İHLAS GAYRİMENKUL PROJE GELİŞTİRME VE TİCARET Anonim Şirketi” unvanı ile devam ettirilmesi kararı alınmıştır.

Unvan değişikliğine ilişkin bu karar 20.04.2017 tarihinde Ticaret Sicili Müdürlüğü tarafından tescil edilerek, 26.04.2017 tarih ve 9314 sayılı resmi gazetede ilan edilmek suretiyle şirket unvanı “İHLAS GAYRİMENKUL PROJE GELİŞTİRME VE TİCARET Anonim Şirketi” olmuştur.

Önümüzdeki dönemde şirketimiz inşaat ve enerji sektöründe yeni projelerle adını duyurmayı hedeflerken, diğer yandan da uzun yıllardır madencilik sektöründe edindiği tecrübe ve birikimlerini ortaya çıkacak olan yeni sektörel fırsatları da değerlendirmeyi düşünmektedir.

İhlas Gayrimenkul Proje Geliştirme ve Ticaret A.Ş. Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
Merkez Mah. 29 Ekim Cad. İhlas Plaza No:11 A/11 34197 Yenibosna Bahçelievler/İSTANBUL
Elektronik Posta Adresleri
[email protected]
Web Site Adresleri
www.ihlasgayrimenkul.com
Şirketin Süresi
SÜRESİZ
Bağımsız Denetim Kuruluşu
İRFAN BAĞIMSIZ DENETİM VE YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
BIST ANA
BIST TÜM
BIST TÜM-100
BIST HİZMETLER
BIST İZMİR
Şirketin Sektörü
GAYRİMENKUL FAALİYETLERİ
GAYRİMENKUL FAALİYETLERİ
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar
ANA PAZAR - GRUP 1

IHLGM Hissesini Takip Edenler

177 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.