Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

IHGZT Hisse Senedi


IHGZT hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
İhlas Gazetecilik A.Ş.

İhlas Gazetecilik A.Ş.


İhlas Gazetecilik A.Ş , Yayın hayatına 22 Nisan 1970 tarihinde başlayan Türkiye Gazetesi (www.turkiyegazetesi.com.tr), kuruluşundan bugüne sahibi ve yayın politikası değişmemiş tek ulusal gazete olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Türkiye Gazetesi, gerçek ve doğru habercilik anlayışına sahip, basın-yayın ahlak ve ilkelerini tavizsiz uygulayan, evrensel ve çağdaş değerlere bağlı yayıncılık çizgisini benimseyen bir gazete olma özelliğini korumaktadır.

Türkiye Gazetesi, tecrübeli yönetim anlayışı, istikrarlı yayın çizgisi, marka bilinirliği ve kuvvetli okuyucu tabanı ile rekabet gücü yüksek bir yayın organı olarak medya sektöründe yer almaktadır.

İhlas Gazetecilik Anonim Şirketi

2008 yılında başlatılan ve 2009’da tamamlanıp pekiştirilerek kurumsallığı sağlanan “yeni içerik ve yeni görünüm” kapsamında gazetenin sayfa düzeni ve tasarımı tamamen yenilenmiştir. Türkiye Gazetesi, sosyal sorumluluk kapsamında Türkiye’nin ilk ve tek çevre ekoloji sayfası “Ediz Hun’la Yeşil Sayfa”yı ve ilk defa engellilere yönelik ve onlara iletişim platformu sağlayan bir sayfa olan “TESYEV’le Engelsiz Sayfa”yı, gençlerimizin topluma faydalı fertler olarak yetişmesini hedefleyen “Genç Türkiye” sayfasını, interaktif özellikte fonksiyonel bir “Sağlık Sayfası”nı yayına almıştır.

Türkiye Gazetesi, içeriğin yanı sıra güçlü bir teknik ve dağıtım altyapısına da sahiptir. İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Trabzon ve Antalya’da baskı tesisleri bulunan Türkiye Gazetesi’nin sadece İstanbul tesisinin kapasitesi saatte 55, 000 adet gazetedir. Ankara, İzmir, Adana, Trabzon ve Antalya’da bulunan baskı tesisleri sayesinde, yerel haberlerle desteklenen sayfalar üreterek her bölgenin gündemine hitap edilmektedir.

İhlas Gazetecilik Anonim Şirketi bünyesindeki matbaa işletmeleri ile yayın yönetiminin entegrasyonunu güçlendiren yeni yapı, ulusal ve yerel gazetelere, yayınevlerine ve reklam ajanslarına verilen baskı hizmetinin daha nitelikli hale gelmesini sağlamıştır.

Şirket dinamiklerini çok daha aktif hale getiren bu yeni yönetim modeli, grafik tasarımdan baskıya kadar komple baskı çözümleri sunma imkanı sağlamıştır. Ulusal ve yerel gazetelerin yanında birçok dergi, insert, broşür ve kitabın baskıları da baskı tesislerinde yapılmaktadır.

Türkiye Gazetesi, bayiden satışın yanı sıra, elden dağıtım modelinin Türkiye’deki ilk uygulayıcısı olarak, ev ve işyerlerine doğrudan gazete dağıtımı yapmaktadır. Dünyada özellikle A.B.D. ve Japonya’da çok yaygın olarak uygulanan elden dağıtım sistemi, okuyucu ile sağlam bir iletişim kurmakla beraber satış istikrarı da getirmektedir. Elden dağıtım ağı aynı zamanda İhlas Grubu’nun pazarlama faaliyetlerine önemli bir müşteri tabanı sağlamaktadır.

İhlas Gazetecilik A.Ş. Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
Merkez Mahallesi 29 Ekim Caddesi İhlas Plaza No:11 A/41 34197 Yenibosna-Bahçelievler/ İSTANBUL
Elektronik Posta Adresleri
[email protected]
Web Site Adresleri
www.ihlasgazetecilik.com.tr
Şirketin Süresi
Sınırsız
Bağımsız Denetim Kuruluşu
İRFAN BAĞIMSIZ DENETİM VE YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
BIST ORMAN, KAĞIT, BASIM
BIST İSTANBUL
BIST TÜM-100
BIST SINAİ
BIST TÜM
BIST ANA
Şirketin Sektörü
İMALAT
KAĞIT VE KAĞIT ÜRÜNLERİ, BASIM VE YAYIN
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar
ANA PAZAR - GRUP 2

IHGZT Hissesini Takip Edenler

177 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.