Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

IDEAS Hisse Senedi


IDEAS hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
Idealist Danışmanlık A.Ş.

Idealist Danışmanlık A.Ş.


İdealist Danışmanlık Anonim Şirketi olarak Organizasyonel Gelişim ve İnsan Kaynakları alanlarında danışmanlık hizmetleri sunan bir yönetim danışmanlık şirketiyiz. Danışmanlık odağımız ile birlikte sunduğumuz hizmetler arasında; eğitim, fasilitasyon, yönetici konferansları ve uluslararası yönetici eğitim ve gelişim programları yer almaktadır.

Bugün İdealist Danışmanlık olarak, Yüksek Performans Modeli ve dünyaya yetişen değil, dünyanın önünde giden bir Türk iş dünyası yaklaşımıyla ülkenin en güçlü Organizasyonel Gelişim ve İnsan Kaynakları danışmanlığı şirketlerinden biriyiz. İş ortaklığı anlayışını benimseyerek birlikte çalıştığımız şirketlerin endüstrilerine, özelliklerine ve ihtiyaçlarına göre farklı ürünler ve çözümler sunmayı amaçlarız.

Kısa kısa:

1992’de kurulduk.

Türkiye’nin halka açılan ilk ve tek danışmanlık firmasıyız.

Bireysel ve kurumsal iş performansı gelişiminde pazar lideriyiz.

İnsan Kaynakları ve Pazarlama alanlarında dünyaca tanınan konuşmacıların yer aldığı iki zirve düzenliyoruz.

The Insights Group’un bireylerin ve şirketlerin performans gelişimine yönelik geliştirdiği çözüm odaklı tüm ürün portföyünün tek resmi yetkilisiyiz.

Society for Human Resources Management (SHRM)’in Türkiye’deki tek resmi iş ortağıyız.

Idealist Danışmanlık Anonim Şirketi

Investors in People (IIP) Gümüş Ödülü sahibiyiz, aynı zamanda IIP’nin Türkiye’deki tek resmi lisansörüyüz.

Investor in Customers iki yıldızla, Investor in Customers Outstanding Ödülü sahibiyiz.

The Work Style Magazine’in 2012’de açıkladığı “Dünyanın En İyi Çalışma Kültürüne Sahip 10 Şirketi” listesinde yer alan tek Türk şirketiyiz.

Dünya standartlarında, alanında lider iş ortakları ile hizmet veriyoruz. İş ortaklarımız arasında; Ashridge Business School, Denison, Geniusistanbul, Investor in Customers (IIC), Investors in People (IIP), Middlesex University, Society for Human Resource Management (SHRM) ve The Insights Group bulunmaktadır.

Misyonumuz

Bireylerin gelişimi, organizasyonların dönüşümü için varız.

Vizyonumuz

İlk tercih edilen ve önerilen danışmanlık şirketi olma vizyonuyla çalışırız.

Değerlerimiz

Biz İdealist Danışmanlık’lılar tüm paydaşlarımıza değer katarak, birlikte keşfedip ezber bozarak işimizi sahiplenir, gözlem ve sezgilerimizle sahiciliğimizi ortaya koyarak sonuç almak için yaşarız.Idealist Danışmanlık A.Ş. Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
Burhaniye Mah. Doğu Karadeniz Cd. Selvilievler Sitesi No: 26-5 Üsküdar / İSTANBUL
Elektronik Posta Adresleri
[email protected]
Web Site Adresleri
www.idealistdanismanlik.com.tr
Şirketin Süresi
Süresiz
Bağımsız Denetim Kuruluşu
HSY DANIŞMANLIK VE BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
BIST GiP
BIST TÜM-100
BIST HİZMETLER
BIST İSTANBUL
BIST TÜM
Şirketin Sektörü
MESLEKİ, BİLİMSEL VE TEKNİK FAALİYETLER
HUKUK VE MUHASEBE FAALİYETLERİ
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar
GELİŞEN İŞLETMELER PAZARI

IDEAS Hissesini Takip Edenler

177 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.