Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

HUBVC Hisse Logo
HUBVC Hisse Logo

HUBVC Hisse

Hub Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

HUBVC Hisse Senedi


HUBVC hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
Hub Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Hub Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.


Hub Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı, gelişme potansiyeli taşıyan erken aşama teknoloji girişimlerine finansman ve geniş kapsamlı destek sağlayarak global çapta başarılı olmalarını hedeflemektedir.

Başarısızlık oranlarının %80’leri bulduğu erken aşama girişimcilik dünyasında Hub GSYO başarıya giden yolda girişimlere, Türkiye’de veya yurtdışında bulunan fonlardan Seri A yatırımı alabilecekleri seviyeye gelene kadar gerekli desteği vererek önemli bir kaldıraç rolü oynamaktadır.

Hub Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı Anonim Şirketi

Hub GSYO tecrübeli yönetim ekibi ve alanında kendini kanıtlamış mentor ağı sayesinde ürün-pazar uyumu, strateji, fiyatlama, pazarlama, yeni müşterilere erişim, ekibin geliştirilmesi, finansal planlama, satış kanalları geliştirme, globale açılma, yeni yatırımcılara erişim gibi birçok konuda yatırım yapılan girişimlerin büyümesine destek sunmaktadır.

Yapılan ilk yatırımdan itibaren girişimlere gelişme imkanı sağlayan, pazar araştırmasından ekip çalışmasına, muhasebeden ürün gelişimine kadar bir çok konuda, girişimin büyümesine ve globalleşmesine destek sunmaktadır.

Yatırım yapılan şirketlerin yol haritalarının çizilmesinde katkı sağlayarak pazardaki rekabet gücünü artırmak, operasyonel performanslarını güçlendirmek ve yeni yatırımcılara erişimini kolaylaştırmayı amaçlamaktadır. Hub GSYO son 5 yılda 16 girişime 28 Milyon TL’nin üzerinde yatırım gerçekleştirmiştir.

Hub Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı Anonim Şirketi, 25.09.2006 tarihinde “Marbaş B Tipi Menkul Kıymetler Yatırım Ortaklığı Anonim Şirketi” ünvanı ile İstanbul’da kurulmuştur. 2012 yılında yapılan değişiklik ile birlikte ünvanı “Gedik Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı Anonim Şirketi” olarak değiştirilmiştir. Son olarak yapılan değişiklik ile de 21.05.2018 tarihinde şirketin ünvanı “Hub Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı Anonim Şirketi” olarak değiştirilmiştir.

Hub Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş. Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
Esentepe Mahallesi Büyükdere Caddesi Bina No : 201 Daire : 84 Kat : 4 Şişli İstanbul
Elektronik Posta Adresleri
[email protected]
Web Site Adresleri
http://www.hubgsyo.com
Şirketin Süresi
Süresiz
Bağımsız Denetim Kuruluşu
ARKAN ERGİN ULUSLARARASI BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
BIST HOLDİNG VE YATIRIM
BIST TÜM
BIST MALİ
BIST TÜM-100
BIST ANA
Şirketin Sektörü
MALİ KURULUŞLAR
GİRİŞİM SERMAYESİ YATIRIM ORTAKLIKLARI
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar
ANA PAZAR - GRUP 1

HUBVC Hissesini Takip Edenler

177 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.