Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

HATEK Hisse Logo
HATEK Hisse Logo

HATEK Hisse

Hateks Hatay Tekstil İşletmeleri A.Ş.

HATEK Hisse Senedi


HATEK hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
Hateks Hatay Tekstil İşletmeleri A.Ş.

Hateks Hatay Tekstil İşletmeleri A.Ş.


Hateks Hatay Tekstil İşletmeleri Anonim Şirketi , Tam entegre olan Hateks, ev tekstili ihracatçılığı yapan büyük bir üretim şirketidir. Şirketimiz 1973 yılında Antakya, Hatay / Türkiye’de kurulmuştur.

İhraç edilen ana ürünlerimiz Havlu, Bornoz, Paspas, Pamuktan ve Pamuk karışımlı iplikler, boyanmış Gazeli ve Merserize ipliktir.

Tüm aşamalar, en iyi pamuk lifinin satın alınmasından son ürüne ve paketlenmesine kadar tek bir çatı altında yapılmaktadır.

Hateks Hatay Tekstil İşletmeleri Anonim Şirketi

Entegrasyon, ürün kalitemiz ve servisimizdeki temel noktadır. Pamuk lifleri bünyemizdeki iplik eğirme bölümümüzde eğrilmekte ve ayrıca tüm dokuma, boyama bitim ve konfeksiyon işlemleri fabrikamız bünyesinde yapılmaktadır.

Aynı iplikler ayrıca ihraç edilmekte, yerli ve yabancı dokuma endüstrisini de içerisine alan uzun süreli çalıştığımız müşterilerimiz, yüksek kalite değerindeki ürünlerimizin garantisidir.

Tam entegre ürün zincirimizde kapasite ve yenilik bakımından sürekli olarak geliştirilen son teknoloji ürünü modern makineler (ortalama 3 yıllık) kullanılmaktadır.

Havlu ve bornozların kumaş testleri ve konfeksiyondan paketlemeye kadar olan sürekli kalite kontrolleri müşteri memnuniyeti ve geliştirilmiş bir kaliteyi garanti eder.

Üretim araçlarımız ve sipariş yönetim sürecimiz, her kesimden müşterilerimizin (toptan satış firmalarından büyük çaplı perakendecilere ve büyük marketler zincirlerine veya Avrupa ve Kuzey Amerika'da bulunan ünlü tekstil markalarına dek uzanan bir yelpaze ile) taleplerini karşılayabilecek düzey ve yeterlilikte esnekliğe sahiptir.

40 yıla dayanan tecrübemiz ile hem yurtiçi hem yurtdışı tekstil endüstrisine yaptığımız hizmetler ile ana hedefimiz; Üstün nitelikli ve eğitilmiş personelimiz ve tümüyle bütünleşmiş felsefemiz ile İhracat pazarında yüksek kaliteli üretici olarak bilinmektir.

Hateks Hatay Tekstil İşletmeleri A.Ş. Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
YENİŞEHİR MAH.MAREŞAL FEVZİ ÇAKMAK CAD.ÇINAR APT. A BLOK DAİRE:13 İSKENDERUN - HATAY
Elektronik Posta Adresleri
[email protected]
Web Site Adresleri
www.hateks.com.tr
Şirketin Süresi
SÜRESİZ
Bağımsız Denetim Kuruluşu
KARAR BAĞIMSIZ DENETİM VE DANIŞMANLIK A.Ş.
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
BIST SINAİ
BIST ANA
BIST TÜM-100
BIST TEKSTİL, DERİ
BIST TÜM
Şirketin Sektörü
İMALAT
TEKSTİL, GİYİM EŞYASI VE DERİ
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar
ANA PAZAR - GRUP 1

HATEK Hissesini Takip Edenler

177 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.