Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

GOLTS Hisse Logo
GOLTS Hisse Logo

GOLTS Hisse

Göltaş Göller Bölgesi Çimento Sanayi ve Ticaret A.Ş.

GOLTS Hisse Senedi


GOLTS hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
Göltaş Göller Bölgesi Çimento Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Göltaş Göller Bölgesi Çimento Sanayi ve Ticaret A.Ş.


Göltaş Göller Bölgesi Çimento Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi , 2.000 ortak iştiraki ile 1969 yılında Türkiye’de 600.000 ton/yıl kapasiteli ilk özel sektör çimento fabrikalarından birisi olarak Isparta, Burdur, Antalya ve Denizli yörelerinin çimento ihtiyacını karşılamak üzere kurulmuştur.

Genel Bilgi

Göltaş Çimento’nun ana faaliyet konusu, ileri teknoloji ve tam otomasyon sistemlerini kullanarak klinker, çimento ve hazır beton üretmektir. Ürünler yurtiçi ve yurtdışı piyasalarda satışa sunulmaktır.

2019 yılı itibariyle yıllık klinker üretim kapasitesi 3.150.000 Ton, yıllık çimento üretim kapasitesi 5.068.800 Ton’dur.

Göltaş Çimento, Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu listesinde yer almaktadır.

Şirket, Sermaye Piyasası Kurulunun 1 Aralık 1994 tarih ve 1227 sayılı izniyle kayıtlı sermaye sistemine geçmiş olup, hisseleri Borsa İstanbul’da işlem görmektedir.

Göltaş Göller Bölgesi Çimento Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi

Ürünler

Göltaş Çimento, çimentonun hammaddesi olan Klinker ve son ürün olan Portland Çimento, Portland Kompoze Çimento, Puzolanik Çimento ve Sülfata Dayanıklı Çimento üretmektedir.

İhracat Yaptığı Ülkeler

Şirketimiz 43 Ülke'ye çimento ve klinker ihracatı yapmış ve yapmaya devam etmektedir

Personel İstihdamı

Göltaş Çimento bünyesinde, alt işveren dâhil yaklaşık 650 personel çalışmaktadır.

Yönetim Sistemleri

Göltaş Çimento’da, Kalite Yönetim Sistemi (ISO 9001), OHSAS Yönetim Sistemi (OHSAS 18001), Çevre Yönetim Sistemi (ISO 14001), Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (ISO 27001) ve Enerji Yönetim Sistem (EnYS 50001) olmak üzere 5 yönetim sistemi ile Entegre Yönetim Sistemi vardır.

Göltaş Göller Bölgesi Çimento Sanayi ve Ticaret A.Ş. Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
ADRES     : Vişnezade Mahallesi Prof.Alaeddin Yavaşca Sokak Marmara Apartmanı No:4 Daire :2 34357 Beşiktaş/İSTANBULTELEFON : 0.212.3270080FAX  : 0.212.3271303
Elektronik Posta Adresleri
[email protected]
Web Site Adresleri
www.goltas.com.tr
Şirketin Süresi
99 YIL
Bağımsız Denetim Kuruluşu
DENGE BAĞIMSIZ DENETİM SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
BIST ANA
BIST SINAİ
BIST TÜM-100
BIST TAŞ, TOPRAK
BIST TÜM
BIST TEMETTÜ
Şirketin Sektörü
İMALAT
TAŞ VE TOPRAĞA DAYALI
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar
ANA PAZAR - GRUP 1

GOLTS Hissesini Takip Edenler

177 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.