Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

GLRYH Hisse Senedi


GLRYH hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
Güler Yatırım Holding A.S.

Güler Yatırım Holding A.S.


Güler Yatırım Holding Anonim Şirketi, Başkent Menkul Kıymetler Yatırım Ortaklığı Anonim Şirketi unvanı ile 20.01.2006 tarihinde 6.000.000 TL kayıtlı sermaye tavanı ve 2.700.000 TL çıkarılmış sermaye ile menkul kıymet yatırım ortaklığı olarak İstanbul’da kurulmuştur. Daha sonra 2007 yılında %65, 76 bedelli ve 2010 yıllında %34, 06 bedelli sermaye artırımları ile Şirketin sermayesi 6.000.000 TL’ye yükselmiştir. 2010 yılının sonunda yapılan eş anlı sermaye azaltım ve artırımı ile birlikte Şirketin 6.000.000 TL olan sermayesi 3.000.000 TL (%50) azalışla 3.000.000 TL’ye indirilmiş ve eş anlı olarak yapılan 6.000.000 TL (%200) bedelli sermaye artırımı ile Şirketin sermayesi 9.000.000 TL’ye yükseltilmiş ve sermaye artırımına ilişkin işlemler 06.01.2011 tarihinde tamamlanmış ve 02.02.2011 tarihinde ticaret siciline tescil edilmiştir.

2011 yılında Şirketin yatırım alanlarını genişletmek suretiyle likiditesini farklı alanlarda kullanılabilmesine imkan sağlayarak; karlılık ve büyüme rasyolarını arttırmak, sermaye piyasalarına ve ortaklarına katma değer yaratmak amacıyla, “Menkul Kıymet Yatırım Ortaklığı” statüsünden çıkılmasına ve Şirketin tüzel kişiliğinin yeniden yapılandırılmasına karar verilmiş, gerekli izinlerin alınmasını takiben 17.08.2011 tarihli olağanüstü genel kurul toplantısında esas sözleşme tadilleri onaylanarak, faaliyet konusu ve ismini değiştirilerek “Güler Yatırım Holding Anonim Şirketi” unvanıyla ticaret unvanı 18.08.2011 tarihinde tescil ettirilmiştir.

Güler Yatırım Holding A.S.

26.05.2006 tarihinden itibaren Borsa İstanbul’da BSKYO koduyla Kurumsal Ürünler Pazarı’nda işlem gören paylar, menkul kıymet yatırım ortaklığı statüsünden çıkılması sebebiyle 19.08.2011 tarihi itibariyle Kurumsal Ürünler Pazarı’ndan çıkarılarak II. Ulusal Pazar’da (Ana Pazar olarak değişmiştir) işlem görmeye başlamıştır. Şirket unvanının değişmesine bağlı olarak da işlem kodu 02.09.2011 tarihinden itibaren GLRYH olarak değiştirilmiştir.

Güler Yatırım Holding Anonim Şirketi, faaliyetine ilk olarak menkul kıymet yatırım ortaklığı ile başlamış olup, mevcut durum itibariyle sermaye piyasalarında faaliyet gösteren %97 oranında bağlı ortaklığı A1 Capital Yatırım Menkul Değerler Anonim Şirketi aracılığıyla finans sektörü ağırlıklı olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

12.02.2018 Tarihinde kurulan İCG Finansal Danışmanlık Anonim Şirketi 'ne %90 oranında kurucu ortak olarak iştirak etmiştir.

24.09.2018 tarihinde Rta Laboratuvarları Biyolojik Ürünler İlaç Ve Makina Sanayi Ticaret Anonim Şirketinin şirket sermayesinin %12, 27 ine denk gelen A grubu nama yazılı paylarını satın almıştır. Bununla birlikte iştirakimiz İCG Finansal Danışmanlık A.Ş , Rta Laboratuvarları Biyolojik Ürünler İlaç Ve Makina Sanayi Ticaret Anonim Şirketinin %12, 22 sine denk gelen A grubu nama yazılı paylarını satın almıştır.

Güler Yatırım Holding A.S. Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
Beybi GİZ Plaza Meydan Sok. No:1 K:2 D:5-6 Maslak / İstanbul
Elektronik Posta Adresleri
[email protected]
Web Site Adresleri
www.gulerholding.com.tr
Şirketin Süresi
süresizdir
Bağımsız Denetim Kuruluşu
ATA ULUSLARARASI BAĞIMSIZ DENETİM VE SMMM A.Ş.
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
BIST MALİ
BIST TÜM
BIST TÜM-100
BIST HOLDİNG VE YATIRIM
BIST ANA
BIST İSTANBUL
Şirketin Sektörü
MALİ KURULUŞLAR
HOLDİNGLER VE YATIRIM ŞİRKETLERİ
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar
ANA PAZAR - GRUP 2

GLRYH Hissesini Takip Edenler

177 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.