Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

GENTS Hisse Logo
GENTS Hisse Logo

GENTS Hisse

Gentaş Genel Metal Sanayi ve Ticaret A.Ş.

GENTS Hisse Senedi


GENTS hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
Gentaş Genel Metal Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Gentaş Genel Metal Sanayi ve Ticaret A.Ş.


Gentaş Genel Metal Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi , Orman ürünleri sektöründe yarım asra yaklaşan bir yolculuğun modern Dünya ile entegre olmasıdır.

Yıllar içinde edinilen bu bilgi ve deneyim özellikle sektörün öncü kuruluşu olmak gibi büyük bir gurur ile ağır bir sorumluluğu da bizlere vermektedir.

Gentaş Genel Metal Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi

“Yaşamın Her Alanında Olabilme” markamızın ne denli hayatınıza dokunduğunu da göstermektedir.

Bir marka düşünün ki; sizlere sunmuş olduğu ürünler ofisinize geldiğinizde çalışırken, çocuğunuz okulda iken, mutfağınızda yemeğinizi hazırlar veya lezzetlerini tadar iken, bir cafede dinlenir iken, yuvanızın dışında, tedavi gördüğünüz sağlık çözümlerinde ve hatta takımınızı desteklemeye gittiğinizde stadyumda…Ve daha hayal edemeyeceğiniz bir çok alanda sizlerle beraberiz.

Sadece sunmuş olduğumuz ürünler değildir bizleri güçlü kılan. Hayata geçirdiğimiz sosyal sorumluluklarımız, ülke ekonomisi ve istihdama önemli katkılarımız, sadece Türkiye ile sınırlı kalmayan global vizyon ve yatırımlarımız ile büyümeye ve “Yaşamın Her Alanında Olmaya” devam edeceğiz.

Gentaş Genel Metal Sanayi ve Ticaret A.Ş. Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
Beşler Mahallesi Serpek Mevkii 14841 Mengen / BOLU
Elektronik Posta Adresleri
[email protected]
Web Site Adresleri
www.gentas.com.tr
Şirketin Süresi
Süresiz
Bağımsız Denetim Kuruluşu
BDO DENET BAĞIMSIZ DENETİM VE DANIŞMANLIK A.Ş.
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
BIST TÜM-100
BIST TEMETTÜ
BIST ANA
BIST ORMAN, KAĞIT, BASIM
BIST TÜM
BIST SINAİ
Şirketin Sektörü
İMALAT
ORMAN ÜRÜNLERİ VE MOBİLYA
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar
ANA PAZAR - GRUP 1

GENTS Hissesini Takip Edenler

177 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.