Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

GEDZA Hisse Logo
GEDZA Hisse Logo

GEDZA Hisse

Gediz Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş.

GEDZA Hisse Senedi


GEDZA hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
Gediz Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Gediz Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş.


Gediz Ambalaj San.ve Tic.A.Ş, 1982 yılında Kütahya’nın Gediz ilçesinde yaklaşık on bin ortağın bir araya gelmesi ile Türkiye’nin ilk ve tek polipropilen çift katlı oluklu levha fabrikası olarak kurulmuştur.

İştiraki olan Gediz Plastik A.Ş ile birlikte Kalite Yönetim Sistemi ile faaliyet gösteren fabrika, 6 adet italyan malı üretim hattı, levha şekilllendirme üniteleri ve geri dönüşüm tesisi ile Avrupa'nın en büyük üreticilerinden biridir.

Gediz Ambalaj Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi

Vizyonumuz

Uluslararası kalite standartlarında, değişken müşteri ihtiyaçlarına en uygun ürün ve hizmetleri en kısa zamanda sunarak, sürekli müşteri memnuniyeti ilkesi ile dünyanın en büyük pp levha üreticisi olmak.

Misyonumuz

Müşteri memnuniyetini ve sürekli gelişimi temel ilke olarak benimseyerek, farklı sektörlerden ve global şirketlerden oluşan müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun çözümler üreten, bu amaca ulaşabilmek için teknolojik gelişmeleri yakından takip edip kaliteyi ulaşılması gereken son nokta değil, devamlı gelişme ve süreklilik olarak tanımlayarak pazar standartlarını belirleyen, üretimini hızlı ve güvenilir şekilde dünya standartlara uygun olarak gerçekleştiren bir şirket olmaktır.

Gediz Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş. Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
KÜTAHYA YOLU 3.KM 43600 GEDİZ/KÜTAHYA
Elektronik Posta Adresleri
[email protected]
[email protected]
Web Site Adresleri
www.gedizambalaj.com
Şirketin Süresi
SÜRESİZDİR.
Bağımsız Denetim Kuruluşu
REHBER BAĞIMSIZ DENETİM VE YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
BIST SINAİ
BIST KİMYA, PETROL, PLASTİK
BIST KOBI SANAYİ
BIST TÜM
BIST ANA
BIST TÜM-100
Şirketin Sektörü
İMALAT
KİMYA İLAÇ PETROL LASTİK VE PLASTİK ÜRÜNLER
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar
ANA PAZAR - GRUP 1

GEDZA Hissesini Takip Edenler

177 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.