Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

GARFA Hisse Senedi


GARFA hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
Garanti Faktoring A.Ş.

Garanti Faktoring A.Ş.


Garanti BBVA Factoring, 4 Eylül 1990 tarihinde endüstriyel ve ticari şirketlere faktoring hizmeti sunmak amacıyla, Aktif Finans Faktoring Hizmetleri Anonim Şirketi adıyla kurulmuş, 27 Mart 2002 tarihinde yapılan "2001 Yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı" kararı uyarınca ticari ünvanı Garanti Faktoring Hizmetleri Anonim Şirketi olarak değiştirilerek, "Garanti BBVA"çatısı altında hizmet vermeye başlamıştır. Daha sonra da ünvanı "Garanti Faktoring Anonim Şirketi" olarak güncellendi.

1993 yılında Sermaye Piyasası Kurulu (SPK)'dan alınan izinle hisselerini halka arz ederek Borsa İstanbul'a ("BİST") kote olmuştur.. %8, 38 fiili dolaşımdaki pay oranı ile hisseleri Borsa İstanbul'da işlem gören Garanti BBVA Factoring, yurtiçi faktoring ve yurtdışı faktoring işlemlerini BBVA sinerjisi ile geniş bir network üzerinden müşteri ihtiyaçlarına odaklı bir şekilde yürütmektedir.

Garanti BBVA Factoring, ticaretin finansmanı ve alacak bazlı finansman konsantrasyonuyla, gerek yurt içi, gerekse yurt dışı ticaretin gerektirdiği finansman, garanti ve tahsilat ürünlerini bir arada sağlıyor. Garanti BBVA Factoring; başta KOBİ'ler, ithalatçı/ihracatçı kimliğiyle öne çıkan şirketler, yaygın tedarikçi ve bayi ağına sahip kuruluşlar olmak üzere geniş bir müşteri tabanına hizmet veriyor. Türkiye'de hızla gelişen ihracat ve ithalatın finansmanı ile ilgili standart bankacılık ürünlerinin yanı sıra alacak bazlı finansman yöntemlerine duyulan ihtiyaç artarken, Garanti BBVA Factoring, gerek yurt içi, gerekse uluslararası işlemlere yönelik çeşitlendirilmiş ürünleri ile müşterilerine kaliteli ve hızlı çözümler sunuyor.

Garanti Faktoring Anonim Şirketi

Garanti BBVA Factoring; müşteri odaklı hizmet anlayışı, uzmanlaşmış ekibiyle müşterilerine ve sektöre katma değer yaratmayı hedefleyen; ürün danışmanlığı ve ürün geliştirme konularında öncü; güçlü kadrosuyla kuruma özel çözümler üretebilen; operasyonel işlem hızı ile fark yaratan; Factors Chain International (FCI) üyeliğinin sağladığı yaygın muhabir ağı ile yurt dışı faktoring işlemlerinde de güçlü bir faktoring şirketi.

Kobirate Uluslararası Kredi Derecelendirme ve Kurumsal Yönetim Hizmetleri Anonim Şirketi tarafından yapılan Kurumsal Yönetim İlkelerine Uyum Derecelendirmesinde ilk değerlendirmede 9, 32 notunu, 16 Ağustos 2018 - 16 Ağustos 2019 döneminde 9, 39'a yükselterek, BİST Kurumsal Yönetim Endeksi'nde yer almaya devam etmektedir.

Garanti BBVA Factoring, Türkiye genelinde 8 ilde 11 şube ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Garanti BBVA Factoring, finansal gücünün göstergesi olarak Fitch Ratings'den TL ve yabancı para uzun vadeli BBB ve ulusal uzun vadeli not olan AAA (tur) rating'ine sahiptir.

Şirketimiz, dünya genelinde 400'ün üzerinde faktoring şirketinin üye olduğu Factors Chain International'ın bünyesinde yapılan değerlendirmede; üst üste 4.kez "Dünyanın En İyi İhracat Faktoring Şirketi" seçilmiş, hizmet kalitesi, muhabir ağı ve ihracat hacmi gibi kriterlerin hepsinden "%100-tam puan" alarak, organizasyon tarihinde bu puanı alma başarısı gösteren ilk şirket olmuştur.

Garanti Faktoring A.Ş. Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
Çamçeşme Mahallesi, Tersane Caddesi No:15 34899 Pendik İstanbul
Elektronik Posta Adresleri
[email protected]
Web Site Adresleri
www.garantibbvafactoring.com
Şirketin Süresi
SÜRESİZ
Bağımsız Denetim Kuruluşu
KPMG BAĞIMSIZ DENETİM VE SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
BIST TÜM
BIST FİN. KİR. FAKTORİNG
BIST TÜM-100
BIST ANA
BIST KURUMSAL YÖNETİM
BIST MALİ
Şirketin Sektörü
MALİ KURULUŞLAR
FİNANSAL KİRALAMA VE FAKTORİNG ŞİRKETLERİ
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar
KESİN ALIM SATIM PAZARI-(NİTELİKLİ YATIRIMCILAR ARASINDA)
ANA PAZAR - GRUP 1

GARFA Hissesini Takip Edenler

177 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.