Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

FRIGO Hisse Logo
FRIGO Hisse Logo

FRIGO Hisse

Frigo-Pak Gıda Maddeleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.

FRIGO Hisse Senedi


FRIGO hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
Frigo-Pak Gıda Maddeleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Frigo-Pak Gıda Maddeleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.


Frigo-Pak Gıda Maddeleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi , 1984 yılında kurulmuş olup, kısa zamada önemli bir satış hacmi yakalayarak Türkiye'nin önde gelen gıda ihracatçılarından biri haline gelmiştir.

Frigo-Pak halka açık bir şirket olup hisseleri BIST'de işlem görmektedir.

Şirket, Bursa İnegöl'de 30.000 m2 arsa üzerine 27.000m2 kapalı alanda kurulu olan ve son teknoloji ürünü ekipmanla donanmış modern fabrikasında, gazlı ve gazsız içecekler, meyve suyu, konserve ve dondurulmuş gıda üretmekte ve üretiminin tamamını başta İngiltere ve ABD olmak üzere Almanya ve Japonya dahil 14 gelişmiş ülkeye ihraç etmektedir. İhracat yaptığı ülkelerdeki sıkı gıda sağlığı denetimlerinden tam puan alan Frigo-Pak, RENTOKIL Certificate of Conformity, BRC (AA+), IFS (Higher Level), ISO 9001 ve ISO 22000 HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Point) kalite belgelerine sahiptir.

Frigo-Pak, yüksek ürün kalitesini, üretim kalitesi, hammadde kalitesi ve servis - hizmet kalitesi ile birleştirmektedir.

Firmamız sahip olduğu alkolsüz içecekler ve meyve suyu hatlarında Koladan gazoza, meyve suyundan meyveli suya kadar yüzlerce çeşit ürün üretme imkanına sahiptir.

Frigo-Pak Gıda Maddeleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi

Bütün ürünlerimizde Reverse Osmosis (RO) metoduyla elde edilmiş kaliteli su kullanılmaktadır.

Sahip olduğumuz uluslararası sertifikalar:

ISO 9001

ISO 22000 HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Point)

BRC (AA+)

IFS (Higher LEVEL)

RENTOKIL (Certificate of Conformity)

Frigo-Pak Gıda Maddeleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
FENERBAHÇE MAH.HACI MEHMET SOK. NO:24 F BLOK D:21 KADIKÖY/İSTANBUL
Elektronik Posta Adresleri
[email protected]
Web Site Adresleri
www.frigo-pak.com.tr
www.sunpride.com.tr
Şirketin Süresi
Süresiz
Bağımsız Denetim Kuruluşu
BDO DENET BAĞIMSIZ DENETİM VE DANIŞMANLIK A.Ş.
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
Şirketin Sektörü
İMALAT
GIDA, İÇECEK VE TÜTÜN
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar
YAKIN İZLEME PAZARI

FRIGO Hissesini Takip Edenler

177 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.