Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

FONET Hisse Senedi


FONET hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
Fonet Bilgi Teknolojileri A.Ş.

Fonet Bilgi Teknolojileri A.Ş.


Fonet Bilgi Teknolojileri Anonim Şirketi, 1997 yılında Sağlık Bilişimi alanında faaliyet göstermek için kurulmuş bir bilişim firmasıdır.

Sağlık Bilişimi alanında, Hastane Bilgi Yönetim Sistemi (HBYS), sistem entegrasyonu, danışmanlık ile anahtar teslim proje hizmetleri sunmaktadır. Ana faaliyet konusu sağlık bilişimi olmak üzere alan uzmanlığı ile ilişkili farklı bilişim projelerinde de yer alabilmektedir.

Sağlık sektöründe bilişim teknolojilerinin kullanılması ve uluslararası standartlarda hizmet veren sağlık kuruluşlarına sahip olunması için yoğun çalışmalar yürüten firmamız, gelişen teknoloji ve sürdürdüğü arge çalışmaları ile sağlık kuruluşlarının dijitalleşme süreçlerine öncülük etmektedir.

Fonet, geliştirdiği yenilikçi teknolojiler ve dinamik kadrosu ile hastanelerin tıbbi, idari ve finansal tüm iş süreçlerinin dijital bir yapı içerisinde yönetilmesini sağlayarak, sağlık profesyonelleri ve yöneticilerinin etkin bir çalışma ve yönetme ortamına kavuşmasını ve sağlık hizmet kalitesinin yükseltilmesini hedeflemektedir.

Fonet, gerçekleştirdiği yüzlerce proje ile sektörün lideri durumundadır.

Fonet, Borsa İstanbul’a kote ve 450+ çalışan sayısına sahiptir.

KİLOMETRE TAŞLARI :

1997 Kuruluş, Dos Ortamında yazılım geliştirme

1999 Şanlıurfa Devlet Hastanesi ilk Uygulaması

2003 .Net ve Oracle DB ile geliştirilen ilk HBYS

2004 Kiosk, Kart ve Biyometrik sistemlerin kullanımı

2005 Aşı takip ve SMS Bilgilendirme Projesi

2006 İlk e-Hastane Portalı

2007 İlk n-katmanlı Smart Client HBYS Projesi

2007 Fonet Agent Projesi

Fonet Bilgi Teknolojileri Anonim Şirketi

2008 H2H (hospital to Hospital) Projesi

2009 İlk yerli PACS yazılımı

2009 Mobilite

2010 Çoklu dil desteğine sahip HBYS

2011 İlk yurtdışı HBYS Projesi

2011 Bilişim 500 Sektör Lideri

2012 Mobil evde sağlık projesi

2013 İl bazlı HBYS projeleri

2014 Tübitak hasta merkezli e-sağlık Arge Projesi

2015 TSE-SPICE organizasyonel olgunluk belgesi

2015 Platform bağımsız Web tabanlı Java SBYS Projesi

2016 Pardus İşletim sistemi uyumlu ilk HBYS

2017 Borsa İstanbul’a Kote, Halka Arz

2017 Merkezi Web SBYS

2018 PPP Şehir Hastaneleri SBYS Projeleri

2019 HIMSS kapsamında 32 hastanede Stage6

2019 Avrupa’da Stockholm ofisi

Fonet Bilgi Teknolojileri A.Ş. Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
Kızılırmak Mahallesi, 1445. Sokak, No:2, B/1, Çankaya / Ankara
Elektronik Posta Adresleri
[email protected]
Web Site Adresleri
http://www.fonetyazilim.com
Şirketin Süresi
Süresiz
Bağımsız Denetim Kuruluşu
EREN BAĞIMSIZ DENETİM VE YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
BIST TÜM-100
BIST BİLİŞİM
BIST TEKNOLOJİ
BIST ANKARA
BIST ANA
Şirketin Sektörü
TEKNOLOJİ
BİLİŞİM
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar
ANA PAZAR - GRUP 1

FONET Hissesini Takip Edenler

177 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.