Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

FLAP Hisse Logo
FLAP Hisse Logo

FLAP Hisse

Flap Kongre Toplantı Hizmetleri Otomotiv ve Turizm A.Ş.

FLAP Hisse Senedi


FLAP hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
Flap Kongre Toplantı Hizmetleri Otomotiv ve Turizm A.Ş.

Flap Kongre Toplantı Hizmetleri Otomotiv ve Turizm A.Ş.


Flap Kongre Toplantı Hizmetleri Otomotiv ve Turizm Anonim Şirketi , Turizm sektörünün her dalında tüm gelişme ve yenilikleri yakından takip ederek beğeni ve isteklere göre planlamak ve organize etmek amacıyla, 1993 yılında kurulmuş olan "Flap Kongre Anonim Şirketi", Flap Tour markası ile 55 kişilik profesyonel kadrosuyla faaliyetlerini Ankara Merkez Ofis ve İstanbul Şubesi'nde sürdürüyor.

Flap Kongre Toplantı Hizmetleri Otomotiv ve Turizm Anonim Şirketi

Düzenlemeyi planladığınız toplantı organizasyonlarınızda ve diğer etkinliklerinizde sizlere en kaliteli hizmeti verebilmek amacıyla yer almak istemekteyiz.

27 yıllık deneyimimiz, 55 kişilik konusunda profesyonel kadromuz ve güçlü mali alt yapımız ile sektörün en iyileri arasında yer alan grubumuz, sunmakta olduğu ayrıcalıklı hizmetlerini sizlerle paylaşmayı, hizmet verdiği şirketler arasında sizlerin de yer almasını hedeflemektedir.

Flap Kongre Toplantı Hizmetleri Otomotiv ve Turizm A.Ş. Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
Birlik Mahallesi Podgoritsa Caddesi No:1 Çankaya / Ankara
Elektronik Posta Adresleri
[email protected]
Web Site Adresleri
www.flaptour.com.tr
Şirketin Süresi
Süresiz
Bağımsız Denetim Kuruluşu
KARAR BAĞIMSIZ DENETİM VE DANIŞMANLIK A.Ş.
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
BIST İSTANBUL
BIST ANA
BIST TÜM
BIST TÜM-100
BIST HİZMETLER
Şirketin Sektörü
İDARİ VE DESTEK HİZMET FAALİYETLERİ
BÜRO YÖNETİMİ, BÜRO DESTEĞİ VE DİĞER ŞİRKET DESTEK FAALİYETLERİ
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar
ANA PAZAR - GRUP 1

FLAP Hissesini Takip Edenler

177 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.