Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

ERSU Hisse Logo
ERSU Hisse Logo

ERSU Hisse

ERSU Meyve ve Gıda Sanayi A.Ş.

ERSU Hisse Senedi


ERSU hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
ERSU Meyve ve Gıda Sanayi A.Ş.

ERSU Meyve ve Gıda Sanayi A.Ş.


ERSU Meyve ve Gıda Sanayi Anonim Şirketi, ERSU; Türkiye'deki tüm meyve çeşitlerini işleyebilen, bu meyvelerden konsantre ve pulp yapabilen, meyvelerin meyve suyu olarak dolumunu gerçekleştirebilen ve ürünü soğuk havada şoklayarak muhafaza edebilen Türkiye'nin en büyük entegre tesislerindendir. Bugün sahip olduğu Ereğli ve Niğde tesislerinde 200.000 m2 açık alan, 40.000 m2 kapalı alanda 200.000 ton/yıl meyve ve sebze işleme, 50 milyon litre/yıl meyve suyu üretimi kapasitesi ve 150.000 adet/yıl plastik varil ambalaj üretim kapasitesi ile tam bir entegre kuruluş olan ERSU, ürünlerini dünyanın birçok bölgesine ihraç etmektedir.

ERSU; üretmiş olduğu konsantre ve meyve suyunda gerçekleştirdiği ihracatla Türkiye ile Dünya arasında köprü rolünü sürdürürken, bölgesinde sözleşmeli modelle domates ve havuç ekimi yaptırarak tarımın gelişmesine ve desteklenmesine ciddi katkılar sağlamaktadır. Bu modelle ürettiği domates salçası ve havuç konsantresini yine dünya pazarlarına sunmaktadır.

ERSU Meyve ve Gıda Sanayi Anonim Şirketi

ERSU; aynı zamanda meyve suyu teknolojisi, makine ve ekipmanları, know-how ihracatı da gerçekleştirmektedir. Bu şekilde İran'da, Hindistan'da, Çin'de anahtar teslimi modernizasyon şeklinde birçok tesis kurmuştur.

En prestijli markalardan biri olan ERSU, yurt içi pazarında 1969'dan beri dağıtım ve satış yapmaktadır. Dağıtımı tüm perakende noktalarının yanısıra, toplu tüketim noktalarında da (askeriye, hastane kantinleri, okullar, spor kompleksleri, catering vb) önemli pazar payına sahiptir. Şu anda Türkiye'de 9 bölge müdürlüğü ve 100'ün üzerine bayi ağı ile dağıtımını gerçekleştirmektedir.

ERSU; sürekli yaptığı yatırımlarla ürünlerini uluslararası kalite standartlarına ulaştırmış ve 1999 yılında ISO 9001:2000 belgesini, 2005 yılında da HACCP belgesini almıştırERSU Meyve ve Gıda Sanayi A.Ş. Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
İşçi Blokları Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cad. No:61 / A Blok Balgat - Çankaya Ankara
Elektronik Posta Adresleri
[email protected]
Web Site Adresleri
www.ersu.com.tr
Şirketin Süresi
Bağımsız Denetim Kuruluşu
IŞIK YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK VE BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
BIST SINAİ
BIST KONYA
BIST ANA
BIST TÜM
BIST TÜM-100
BIST GIDA, İÇECEK
BIST KOBI SANAYİ
Şirketin Sektörü
İMALAT
GIDA, İÇECEK VE TÜTÜN
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar
ANA PAZAR - GRUP 2

ERSU Hissesini Takip Edenler

177 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.