Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

EPLAS Hisse Logo
EPLAS Hisse Logo

EPLAS Hisse

Egeplast Ege Plastik Ticaret ve Sanayi A.Ş.

EPLAS Hisse Senedi


EPLAS hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
Egeplast Ege Plastik Ticaret ve Sanayi A.Ş.

Egeplast Ege Plastik Ticaret ve Sanayi A.Ş.


1959 yılında İzmir’de kurulan Egeplast Ege Plastik Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi, her nevi plastikten boru ve aksamı imali konusunda faaliyet göstermektedir. Türkiye pazarındaki gelişmelere ve ihtiyaçlara paralel olarak, sürekli yatırım yapan ve 1996 yılında halka açılan Egeplast, İzmir AOSB, Gaziemir ve Adana olmak üzere toplam 80.000 m² kapalı alanda üretim faaliyetlerini sürdürmektedir.

PVC, HDPE, MDPE, LDPE, PP ve PPRC olmak üzere yılda 85, 000 ton plastik işleme kapasitesine sahip olan Egeplast, Türkiye’de ilk defa üretilen sabit contalı atıksu boru ve ek parçaların, segmanlı sabit contalı atıksu boru ve ek parçaların, binalarda kullanılan köşeli yağmur deresi ve ek parçaların, doğal gaz borularının, zirai sulamada kullanılan alüminyum kafalı polietilen boru (PEA Boru) ve ek parçaların, yine zirai sulamada kullanılan bağlantı sistemindeki özelliği sebebiyle su kaçırmayan, enerji ve su tasarrufu sağlayan ASPVC boru ve ek parçaların, 1000 mm. çapa kadar basınçlı PVC su borularının, 1000 mm. çapa kadar PVC kanalizasyon borularının üretimini gerçekleştirmektedir.

Egeplast Ege Plastik Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi

EPLAS işlem kodu ile Borsa İstanbul’da (BIST) işlem gören Egeplast’ın faaliyet konusu plastikten mamul halde tüp, boru, hortum ve bunların bağlantı elemanlarının imalatıdır. Ege Plastik, imalat sanayii, kimya, petrol kauçuk ve plastik ürünler, başka yerde sınıflandırılmamış plast.ür.san. sektörlerinde hizmet vermektedir.

Egeplast, Borsa İstanbul’da YAKIN İZLEME PAZARI’nda işlem görmektedir.

Egeplast Ege Plastik Ticaret ve Sanayi A.Ş. Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
10003 SOKAK NO: 6 A.O.S.B ÇİĞLİ - İZMİR
Elektronik Posta Adresleri
[email protected]
Web Site Adresleri
www.egeplast.com
Şirketin Süresi
SÜRESİZDİR.
Bağımsız Denetim Kuruluşu
LİDYA BAĞIMSIZ DENETİM VE SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
Şirketin Sektörü
İMALAT
KİMYA İLAÇ PETROL LASTİK VE PLASTİK ÜRÜNLER
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar
YAKIN İZLEME PAZARI

EPLAS Hissesini Takip Edenler

177 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.