Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

EMNIS Hisse Logo
EMNIS Hisse Logo

EMNIS Hisse

Eminiş Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş.

EMNIS Hisse Senedi


EMNIS hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
Eminiş Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Eminiş Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş.


Eminiş Ambalaj Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, plastik ve metal ambalaj üretim sektörüne ilk adımını 1970 yılında attı. İlk yıllarda boya ve kimya sanayi firmalarına hizmet verirken, hizmet ağını gıda sektörü ile genişletti. 1994 yılında İstanbul Menkul Kıymetler Borsası’na açılarak, kurumsallık anlamında büyük bir adım attı.

MetaL ambalaj ve kalıp içi etiketleme sistemi (IML-In Mould Labelling) kullanarak plastik enjeksiyon üretimi yapan Eminiş Ambalaj:

Boya ve Kimya Sektörü,

Madeniyağ Sektörü,

Süt-Peynir-Yoğurt ve Diğer Süt Ürünleri Sekörü,

Eminiş Ambalaj Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi

Dondurulmuş Gıda Sektörü, Şekerleme,

Marmelat ve Çikolata Sektörü,

Zeytin Sektörü,

Baharat Sektörü,

Toz İçecek Sektörü,

Kozmetik Sektörü gibi bir çok sektörde müşterilerinin çözüm ortağı olarak hizmet vermektedir.

Bu sektörler dışında sunduğu alternatif çözümler ile müşterilerinin Ar-Ge çalışmalarına da destek olmaktadır

Eminiş Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş. Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
Dilovası Organize Sanayi Bölgesi 1. Kısım D-1003 Sok. No:4 41455 Dilovası Kocaeli
Elektronik Posta Adresleri
[email protected]
Web Site Adresleri
www.eminisambalaj.com
Şirketin Süresi
Süresiz
Bağımsız Denetim Kuruluşu
ELİT BAĞIMSIZ DENETİM VE YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
Şirketin Sektörü
İMALAT
METAL EŞYA MAKİNE ELEKTRİKLİ CİHAZLAR VE ULAŞIM ARAÇLARI
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar
YAKIN İZLEME PAZARI

EMNIS Hissesini Takip Edenler

177 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.