Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

EMKEL Hisse Senedi


EMKEL hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
EMEK Elektrik Endüstrisi A.Ş.

EMEK Elektrik Endüstrisi A.Ş.


EMEK Elektrik Endüstrisi Anonim Şirketi, uluslararası çalışan bir ölçü transformatörleri üreticisidir. Güvenilir ve yüksek kalitede ürünleri yerel ve uluslararası laboraturarlarda defalarca test edilmiştir. Deneyimi yarım asırdır sistemde çalışan transformatörler ile sağlamlaşmış, her geçen gün kendini geliştirmiş ve yenilemiştir.

Elektromekanik sektöründe 1969'dan beri gerek yurt içinde gerekse yurtdışında yalnız ürünleri ile değil, bilgisi, deneyimi, girişimciliği, yol göstericiliği ile de yer kazanmıştır. Mesleki örgütlenmeye verdiği önem fabrikalarında ürettiği ürünlerin yarattığı katma değerin çok üstünde gelişmeler sağlamıştır.

Emek'in sermayesi bilgi, teknolojisi yaratıcılıktır.

Emek 250 çalışanı ile, Ankara'da kurulu 27bin açık, 11bin kapalı alanlı tesislerinde faaliyet gösteren orta ölçekli orta-yüksek teknolojide ürünler üreten bir firmadır. 2019 itibariyle 118 ülkeye ihracat yapmakta ve gelişen ülke pazarlarını yakından takip ederek gerek ulaştığı ülke, gerek müşteri ağı, gerekse büyümesini gün be gün arttırmaktadır.

İhracatı her zaman ithalatından fazla yüzdeyüz yerli sermayesi ile ülkesine yararlıdır. Üç kuşaktır faaliyette bulunduğu bölgede istihdam yaratmakta, başkent Ankara'nın sanayisinin gelişmesine önemli katkı sağlamaktadır.

Türkiye'nin vizyonu nasıl çağdaş uygarlıkların düzeyine yükselmekse, Emek'in vizyonu da bu yükselişte öncü kuruluşlar arasında olmaktır.

Emek dürüsttür, çalışkandır, emeğe ve ürettiğine saygılıdır.

Yalnız müşterisine, çalışanına, ortaklarına değil faaliyette bulunduğu ülkeye, insanına da artı değer yaratma kaygısındadır.

EMEK farkı

EMEK Elektrik Endüstrisi Anonim Şirketi

Ölçü Transformatörleri, Ayırıcılar, Epoxy Uygulamaları ve Kompozit ürünleri ile EMEK® markası güçlü bir ürün ağında kendini göstermektedir.

Markasına yatırımı uzun soluklu, maliyet odaklı ve yenilikçi olup disiplinli satış ve pazarlama ekibi ile güçlenmektedir.

Gerek gelişen gerek gelişmekte olan pazarlarda lider adımlarla dengeli pozisyonunu korumuş bölgesel etkinliğini elektromekanik sektörde her geçen gün arttırmıştır.

Uluslararası ilişkilerinde dinamik ve girişimcidir.

1969'daki ilk üretimindeki tutkusu EMEK ailesinin her bireyinde yaşamakta girişimci sanayici kültürünü yaşatmaktadır.

EMEK Kültürü

İş ortağı olarak, çalışan olarak, müşteri veya satıcı olarak EMEK kültürü her ilişkimizde yansımaktadır.

EMEK, araştırmaktan, yenilikçi çözümler üretmekten, yaratıcılığını beslemekten hiçbir alanda vazgeçmeyerek, geleceğinde oluşabilecek tüm alternatiflere hazırdır.

EMEK İnsan odaklıdır. Gücümüzü güvenden, farklılıklara anlayışımızdan, dürüst ve açık oluşumuzdan almaktayız. Tüm çıkar ortaklarımızda gerçek insan ilişkileri yaratmak hedefimizdir.

KaliTe tutkumuz, insana ve gezegenimize saygımız ana değerlerimizdir.

Müşterilerimiz, yatırımcılarımız, çalışanlarımız ve ortaklarımızla beraber büyümek için adil ve saygın ilişkiler kurarız.

Değerlerimizin arkasında durduğumuz sürece tüm paydaşlarımıza artı değer yaratacığımıza inancımız tamdır.

EMEK Elektrik Endüstrisi A.Ş. Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
BALIKHİSAR MAH. KÖY İÇİ KÜMEEVLERİ NO:574 06750 AKYURT/ANKARA
Elektronik Posta Adresleri
[email protected]
Web Site Adresleri
www.emek.com.tr
Şirketin Süresi
SÜRESİZ
Bağımsız Denetim Kuruluşu
KARAR BAĞIMSIZ DENETİM VE DANIŞMANLIK A.Ş.
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
BIST TÜM
BIST METAL EŞYA, MAKİNA
BIST SINAİ
BIST ANKARA
BIST ANA
BIST KOBI SANAYİ
BIST TÜM-100
Şirketin Sektörü
İMALAT
METAL EŞYA MAKİNE ELEKTRİKLİ CİHAZLAR VE ULAŞIM ARAÇLARI
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar
ANA PAZAR - GRUP 2

EMKEL Hissesini Takip Edenler

177 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.