Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

ECZYT Hisse Logo
ECZYT Hisse Logo

ECZYT Hisse

Eczacıbaşı Yatırım Holding Ortaklığı A.Ş.

ECZYT Hisse Senedi


ECZYT hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
Eczacıbaşı Yatırım Holding Ortaklığı A.Ş.

Eczacıbaşı Yatırım Holding Ortaklığı A.Ş.


Eczacıbaşı Yatırım Holding Ortaklığı Anonim Şirketi Aralık 1973 yılında 80.000.000 TL sermaye ile kuruldu.

Kuruluş, Şubat 1974’de hisse senetlerinin yüzde 50’sini halka arz ederek, Türkiye’de halka açılan ilk şirketler arasında yer aldı.

Eczacıbaşı Yatırım Holding Ortaklığı Anonim Şirketi

1984 yılında kayıtlı sermaye sistemine geçen kuruluşun, bugünkü sermayesi 105.000.000 TL, kayıtlı sermayesi ise 500.000.000 TL'dir.

Kuruluşun ana faaliyet konusu; istikrarlı kâr payı sağlayabileceği, uygun bulduğu alanlarda kurulmuş veya kurulacak şirketlere ortak olmak ve ortak bulunduğu şirketlerin sermaye artırımlarına iştirak etmektir.

Eczacıbaşı Yatırım Holding Ortaklığı’nın tamamı Eczacıbaşı Topluluğu kuruluşu olan 5 iştiraki bulunuyor.

Eczacıbaşı Yatırım Holding Ortaklığı A.Ş. Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
Kanyon Ofis Büyükdere Cad.185 34394 Levent İstanbul
Elektronik Posta Adresleri
[email protected]
Web Site Adresleri
www.eyh.eczacibasi.com.tr / www.eczacibasi.com.tr/
Şirketin Süresi
Süresiz.
Bağımsız Denetim Kuruluşu
PwC BAĞIMSIZ DENETİM VE SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
BIST YILDIZ
BIST TEMETTÜ
BIST 100-30
BIST 100
BIST MALİ
BIST TÜM
BIST HOLDİNG VE YATIRIM
BIST İSTANBUL
Şirketin Sektörü
MALİ KURULUŞLAR
HOLDİNGLER VE YATIRIM ŞİRKETLERİ
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar
YILDIZ PAZAR - GRUP 2

ECZYT Hissesini Takip Edenler

177 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.