Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

DURDO Hisse Logo
DURDO Hisse Logo

DURDO Hisse

Duran Doğan Basım ve Ambalaj Sanayi A.Ş.

DURDO Hisse Senedi


DURDO hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
Duran Doğan Basım ve Ambalaj Sanayi A.Ş.

Duran Doğan Basım ve Ambalaj Sanayi A.Ş.


Duran Doğan Basım ve Ambalaj Sanayi Anonim Şirketi, Türkiye karton ambalaj sektörünün en eski ve tecrübeli iki firması Duran Ofset ve Doğan Matbaacılık’ın 2005 yılında birleşmesi sonucu Duran Doğan Basım ve Ambalaj Sanayi Anonim Şirketi son derece güçlü bir yapı ile oluşmuştur.

Duran Ofset, 1953 yılında Ali Duran Matbaası adı ile kurulmuştur.

Zamanla yenilikçi ve çeşitli ürün profili ile ambalaj sektöründe tanınan firma, 1975 yılında Anonim Şirket haline dönüşerek 1991 yılında halka açılmıştır.

Doğan Matbaacılık, 1934 yılında Acemyan Ailesi tarafından kurulmuştur.

Doğan Matbaacılık 70 yılı aşan tecrübesi ile uluslararası müşterilerine her zaman en kaliteli çözümleri sunmuştur.

Bu iki firma 2005 yılında sektördeki lider karton ambalaj üreticisi olmak amacıyla tecrübe ve bilgilerini birleştirme kararı almış ve uygulamışlardır.

Duran Doğan Basım ve Ambalaj Sanayi Anonim Şirketi

Duran Doğan’ın müşteri profili, kendi konularında kaliteli ürünleri ile öne çıkmış, ambalaj konusunda da son derece seçici firmalardan oluşmaktadır.

Şirket içi iletişim ve müşterilerle olan ilişkiler tüm dünyada kabul edilmiş SAP kurumsal kaynak planlama yazılımıyla gerçekleşmektedir.

OMP planlama yazılımı kullanarak üretim sahasındaki tüm makineler eş zamanlı olarak takip edilmektedir.

Bu yazılım sayesinde siparişlerin üretimi en verimli ve kısa terminle otomatik olarak planlanmaktadır.

18.000 m2 kapalı alanda kurulu Duran Doğan’ın tesislerinde endüstriyel tasarımlardan, hijyen şartlarında üretim prosesine kadar müşterinin tüm taleplerinin karşılanacağı bir ortam yaratılmıştır.

Üretim ISO 9001, ISO 14001 , BRC/IOP ve GMP sistemlerine uygun yapılmakta ve kapalı alanların tamamı 24 saat sabit nem ve ısı değerlerinde tutulmaktadır. Hâlihazırda 250 kalifiye eleman çalışmaktadır.

25.000 ton kaliteli karton işleme kapasitesinin % 60’ı hepimizin yakından tanıdığı uluslararası önemli markalara ihraç edilmektedir.

Duran Doğan’ın ürettiği bir karton ambalaj, dünyanın herhangi yerindeki bir markette, duty free’de, alışveriş merkezinde mutlaka karşınıza çıkmaktadır.

Duran Doğan Basım ve Ambalaj Sanayi A.Ş. Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
Hadımköy Mah.Mustafa İnan.Cd.No.41 Arnavutköy/İstanbul
Elektronik Posta Adresleri
[email protected]
Web Site Adresleri
www.ddpack.com.tr
Şirketin Süresi
süresiz
Bağımsız Denetim Kuruluşu
GÜNEY BAĞIMSIZ DENETİM VE SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
BIST ANA
BIST SINAİ
BIST TÜM-100
BIST İSTANBUL
BIST ORMAN, KAĞIT, BASIM
BIST TÜM
Şirketin Sektörü
İMALAT
KAĞIT VE KAĞIT ÜRÜNLERİ, BASIM VE YAYIN
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar
ANA PAZAR - GRUP 1

DURDO Hissesini Takip Edenler

177 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.