Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

DIRIT Hisse Logo
DIRIT Hisse Logo

DIRIT Hisse

Diriliş Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş.

DIRIT Hisse Senedi


DIRIT hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
Diriliş Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Diriliş Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş.


Diriteks – Diriliş Tekstil Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi 1996 yılında Isparta'da kurulmuş, 1997 yılında üretime başlamıştır.

Şirketimiz 1997 yılında Sermaye Piyasası Kurulu kaydına alınmış, pay senetleri 2012 yılından itibaren Borsa İstanbul'da (BIST) işlem görmektedir.

Süleyman Demirel Organize Sanayi Bölgesinde 40.000 m2 arsa üzerinde 8.500 m2 kapalı alanda kurulu olan fabrika binamız yıllık 204.742 adet vizon türü battaniye, 1.584.000 m2 kaymaz halı üretim kapasitesine sahiptir.

Diriliş Tekstil Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi

%99 hissesine sahip olduğumuz dış ticaret şirketi DİRİTAŞ – DİRİLİŞ DIŞ TİCARET Anonim Şirketi yurtdışı pazarlama faaliyetini yürütmektedir.

Ayrıca 2004 yılında kurulan ve %42 hissesine sahip olduğumuz DİRİİPLİK-Diriliş İplik San.ve Tic.Anonim Şirketi şirketi battaniye ve halı üretiminde kullanılan Akrilik iplik üretimini gerçekleştirmektedir.

Üretilen battaniye ve kaymaz halıların 10’u dış piyasaya, %90’i iç piyasaya satılmaktadır. Ürünlerimiz yurtiçinde bayiler aracılığıyla, yurtdışında ise distribütörler aracılığıyla satılmaktadır.

Tescilli markalarımız olan "Roseland", "Roseland Gold", "Diri Vizon", "Diri Gold" ülkemizde ve yurtdışında kalitesi ile aranılan markalar haline gelmiştir.

Diriteks tesisleri çağa uygun modern sistemleriyle üretim yapmaktadır. Kaliteli ürünü dünya standartlarının üstüne taşıyarak önemli başarılar elde eden Diriteks ailesi, azimli çalışanları ve dinamik enerjisi ile dünya ev tekstili sektöründeki yerini günden güne yükseltmektedir.

Diriliş Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş. Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
Bahçelievler Mah. 102. Cad. No: 35/1 MERKEZ/ISPARTA
Elektronik Posta Adresleri
[email protected]
Web Site Adresleri
www.diriteks.com
Şirketin Süresi
Süresizdir
Bağımsız Denetim Kuruluşu
VİZYON GRUP BAĞIMSIZ DENETİM.A.Ş.
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
Şirketin Sektörü
İMALAT
TEKSTİL, GİYİM EŞYASI VE DERİ
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar
YAKIN İZLEME PAZARI

DIRIT Hissesini Takip Edenler

177 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.