Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

DGATE Hisse Logo
DGATE Hisse Logo

DGATE Hisse

Datagate Bilgisayar Malzemeleri Ticaret A.Ş.

DGATE Hisse Senedi


DGATE hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
Datagate Bilgisayar Malzemeleri Ticaret A.Ş.

Datagate Bilgisayar Malzemeleri Ticaret A.Ş.


Datagate Bilgisayar Malzemeleri Ticaret Anonim Şirketi, Datagate, iş faaliyetlerini yüksek etik standartlarda, güvenilir ve itibarlı olmaya odaklanarak yürütür,

Datagate güçlü bir kurumsal yönetişime odaklanmıştır. Bu bağlamda, şirketin yönetim kurulu, kamuya açık yönetim kurallarını benimser.

Datagate, iş faaliyetlerini doğaya karşı sorumlu bir şekilde yürütür.

Datagate, yeniliklere açık, onları destekleyen iş politikaları benimser,

Datagate Bilgisayar Malzemeleri Ticaret Anonim Şirketi

Datagate, işinde yetkin ekipler üretmek, ve yetkin ekiplerle çalışmak için, çalışanlarına kendilerini geliştirebilecekleri özgür iş ortamları sunar.

Datagate, çalışanlarının, iş ortaklarının ve tedarikçilerinin özel ve tüzel haklarına saygılıdır,

Datagate, yasal otoritelere saygılı ve yasalarla tam bir uyum içerisinde faaliyetlerini sürdürür.

Vizyonumuz

Şirketimizin vizyonu “Türkiye teknoloji sektöründe distiribütör olarak iş süreçleri, satış sonuçları, müşteri memnuniyeti , yüksek kaliteli lojistik hizmetlerini kullanarak lider firma" olmaktır.

Misyonumuz

Şirketimizin misyonu “Türkiye teknoloji pazarında, tüm çalışanlarının katılımı ve tüm paydaşları için artı değer yaratarak sürekli gelişen kurumsal, yaratıcı ve güvenilir bir hizmet şirketi olarak varlığını sürdürebilmektir”.

Datagate Bilgisayar Malzemeleri Ticaret A.Ş. Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
Ayazağa Mahallesi Mimar Sinan Sokak No:21, Seba Office Boulevard İş Merkezi, D Blok, Kat:1, No:10, Sarıyer, 34485,/İstanbul
Elektronik Posta Adresleri
[email protected]
Web Site Adresleri
www.datagate.com.tr
Şirketin Süresi
Şirket süresiz olarak kurulmuştur.Bu süre Sermaye Piyasası Kurulu ve Sanayi ve Ticaret Bakanlığı'ndan izin alınmak ve ana sözleşme değiştirilmek süretiyle kısaltılabilir.
Bağımsız Denetim Kuruluşu
GÜRELİ YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK VE BAĞIMSIZ DENETİM HİZMETLERİ A.Ş.
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
BIST TÜM
BIST ANA
BIST BİLİŞİM
BIST İSTANBUL
BIST TEKNOLOJİ
BIST TÜM-100
Şirketin Sektörü
TEKNOLOJİ
BİLİŞİM
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar
ANA PAZAR - GRUP 1

DGATE Hissesini Takip Edenler

177 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.