Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

DERAS Hisse Logo
DERAS Hisse Logo

DERAS Hisse

Derlüks Deri Sanayi ve Ticaret A.Ş.

DERAS Hisse Senedi


DERAS hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
Derlüks Deri Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Derlüks Deri Sanayi ve Ticaret A.Ş.


Derlüks Deri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, 2002 yılında DERLÜKS DERİ KONFEKSİYON VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ olarak kuruldu.

2014 yılında %100 bağlı ortaklığı konumunda bulunan BORAN MEŞRUBAT ve DAĞITIM LTD.ŞTİ. bünyesine kattı.

Derlüks Deri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi

2016 yılında kendi markasın olan EMILIANO ZAPATA‘ya ek olarak, Avrupa ve Amerika’nın dünyaca tanınmış firmalarına fason üretim yapmaya başladı.

Şirket, 2018 yılı Temmuz ayında anonim şirkete dönüşerek halka açılma kararı aldı.

Şubat 2019’da Anonim Şirketi oldu.

13 Haziran 2019 SPK’dan halka açılma onayı aldı

4 Temmuz 2019 Borsa İstanbul’da işlem görmeye başladı

Derlüks Deri Sanayi ve Ticaret A.Ş. Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
Kazlıçeşme Mahallesi, Demirhane Caddesi, Hacı Reşit Bey Sokak No:11 Zeytinburnu/İSTANBUL 34020
Elektronik Posta Adresleri
[email protected]
Web Site Adresleri
www.derluksleather.com
Şirketin Süresi
Süresiz
Bağımsız Denetim Kuruluşu
ARKAN ERGİN ULUSLARARASI BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
BIST HALKA ARZ
BIST TÜM
BIST TÜM-100
BIST TEKSTİL, DERİ
BIST KOBI SANAYİ
BIST İSTANBUL
BIST SINAİ
BIST ANA
Şirketin Sektörü
İMALAT
TEKSTİL, GİYİM EŞYASI VE DERİ
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar
ANA PAZAR - GRUP 1

DERAS Hissesini Takip Edenler

177 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.