Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

CMBTN Hisse Logo
CMBTN Hisse Logo

CMBTN Hisse

Çimbeton Hazırbeton ve Prefabrik Yapı Elemanları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

CMBTN Hisse Senedi


CMBTN hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
Çimbeton Hazırbeton ve Prefabrik Yapı Elemanları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Çimbeton Hazırbeton ve Prefabrik Yapı Elemanları Sanayi ve Ticaret A.Ş.


Çimbeton Hazırbeton ve Prefabrik Yapı Elemanları Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Çağdaş bakışı, müşteri memnuniyetini ön plana alan ilkeleri, kalite odaklı ve beklentilere yönelik güvenilir çözümler sunan politikaları, ulusal ve uluslararası pazardaki gelişmeleri takibi, Ar-Ge’ye, inovasyona, teknolojiye verdiği önem ve insan kaynağına yaptığı yatırım ile Çimbeton, daha ileri hedeflerin takipçisi olarak yoluna devam güvenle etmektedir.

Çimbeton, üretim ve dağıtım aşamalarında teknolojinin son yeniliklerini kullanmakta, yenilenmiş dağıtım filosu ile tüketicinin gereksinimini hızlı ve en doğru koşullarda karşılayarak sektöründeki öncülüğünü sürdürmektedir.

Sektördeki öncülüğünü insan gücüne yaptığı yatırımlarla da pekiştiren Çimbeton, üretimden satışa, kalite kontrolden pazar ihtiyaçlarına kadar, bunları karşılayacak, etkili, eğitimli ve deneyimli insan kaynağına sahiptir.

Misyonu doğrultusunda müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşıyan Çimbeton, aynı zamanda güvenirlilik, çevreye duyarlılık ve kalitenin sürekliliği ilkelerini benimsemektedir. Tüm tesisleri, TSE Türk Standartlarına Uygunluk ve İmalata Yeterlilik Belgeleri ile Beton Kalite Güvence Sistemi Uygunluk Belgesi’ne sahiptir.

TSE standartlarındaki tüm beton türlerini üretebilen Çimbeton; Ege Bölgesi’nde yüksek performanslı ve kaliteli hazır beton kavramı ile özdeşleştikten sonra bugün Marmara Bölgesi’nde de aranan bir şirket olma yolundaki yolculuğunu emin adımlarla sürdürmektedir.

Çimbeton pazarın ihtiyaçlarına göre farklılaştırdığı ürün çeşitliliğiyle ve çözüm sunan anlayışıyla rakiplerinden ayrılır.

Pazarlama stratejilerini sadece pazardaki kısa dönemli ve değişken ihtiyaçlara göre değil, uzun dönemli ve sürekli müşteri memnuniyetine göre oluşturur ve buna yönelik iş planlarıyla hareket eder.

Çimbeton Hazırbeton ve Prefabrik Yapı Elemanları Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi

Müşteri beklentilerini, onların yapıcı eleştiri ve yorumlarını iş hedeflerine ulaşma konusunda bir araç olarak gören Çimbeton, müşterilerinin bu konulardaki geri bildirim ve isteklerine en hızlı biçimde yanıt vermeyi işinin ve sürekli gelişiminin bir parçası olarak görmektedir.

Çimbeton’a duyulan güven, hammadde alımından başlayarak, üretim ve dağıtım aşamalarında duyarlılıkla yürütülen çalışmaların ve ürün kalitesindeki sürekliliğin bir sonucudur.

Üretimin her aşaması gelişmiş bilgisayar teknolojileri tarafından yönlendirilmekte ve sistemler birbirini kontrol etmektedir. Çimbeton, tüm santrallerinde kurulu laboratuvarları, eğitimli ve deneyimli çalışanlarıyla ile etkin bir kalite kontrol sistemine sahiptir. Malzeme kalitesinin ötesinde, yapı kalitesini gözetmenin bilinciyle hizmet veren Çimbeton, teknik desteğini, beton dökümü öncesinde ve sonrasında şantiye yetkililerine sunmaktadır.

Türkiye’nin ilk tam kapalı hazır beton tesisini kurarak, çevre bilinci konusunda sektörüne öncülük eden Çimbeton, çevre ile ilgili mevzuat şartlarını yerine getirmeyi ve kullanmayı, temel performans hedefleri arasında tutar.

Yılların getirdiği deneyim ve bilgi birikimi, Çimbeton’un tüketiciler için güçlü bir çözüm ortağı olmasını sağlamaktadır.

Çimbeton, Ege ve Marmara Bölgelerinde 20 farklı noktada bulunan tesisleri ve yıllık 3.600.000 m³ hazır beton kapasitesi ile hizmetini sürdürmektedir.

Çimbeton 1985 yılında, bağlı bulunduğu Grup Şirketi olan Çimentaş tarafından hazır beton üretimi, satışı ve dağıtımı amacı ile kuruldu ve bir yıl sonra üretime başladı.

Çimbeton, Ege Bölgesi’nde faaliyete geçen ilk kurumsal hazır beton üretim şirketi olmasının yanında sektörde de halka açık ilk şirkettir.

Çimbeton hisseleri 18 Aralık 1997 tarihinden bu yana BİST'de işlem görmektedir.

Çimbeton Hazırbeton ve Prefabrik Yapı Elemanları Sanayi ve Ticaret A.Ş. Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
Egemenlik Mahallesi Eski Kemalpaşa Caddesi No:5 Işıkkent Bornova İZMİR
Elektronik Posta Adresleri
[email protected]
Web Site Adresleri
www.cimbeton.com.tr
Şirketin Süresi
Süresizdir
Bağımsız Denetim Kuruluşu
PwC BAĞIMSIZ DENETİM VE SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
BIST TAŞ, TOPRAK
BIST ANA
BIST SINAİ
BIST İZMİR
BIST TÜM
BIST TÜM-100
Şirketin Sektörü
İMALAT
TAŞ VE TOPRAĞA DAYALI
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar
ANA PAZAR - GRUP 1

CMBTN Hissesini Takip Edenler

177 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.