Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

CEOEM Hisse Senedi


CEOEM hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
CEO Event Medya A.Ş.

CEO Event Medya A.Ş.


CEO Event Medya Anonim Şirketi, reklam ve siyasal iletişim konusundaki birikim ve deneyimini 'event yönetimi'ne taşımak isteyen iddialı bir takım tarafından 2006 yılında kuruldu.

CEO Event, Türkiye'de 'event' kavramını yeniden tanımladı. Kuruluşundan kısa bir süre sonra, event alanında yerel-ötesi bir oyuncu haline geldi. Uluslararası önemde, prestij değeri yüksek büyük eventler, çok geçmeden CEO Event ile anılır oldu.

Event, etkinlik ve organizasyonun çok ötesinde bir kavramdır. Event, çok parçalı, çok katmanlı ama birbiriyle bağlantılı aktivitelerin paydaşların hedefleri doğrultusunda bir araya getirildiği profesyonel bir etkinlik yönetimidir.

CEO Event, organizasyon ve etkinlikleri event boyutuna taşıyan yaklaşımı ile Türkiye'de yeniliklerin öncüsü olmuştur.

CEO Event'te her bir event, ekonomik, toplumsal, kültürel ve tarihsel bağlamlarıyla birlikte bütüncül bir perspektifle ele alınır. Eventin kapsam ve içeriği, öncesi ve sonrasıyla; iletişim, uygulama ve getirileri hesaplanarak titizlikle planlanır ve uygulanır.

CEO Event Medya Anonim Şirketi

CEO Event bütün bu bileşenleri dikkate alarak, paydaşlarının stratejik hedeflerine ulaşması için yaratıcı çözümler sunar.

Bugüne kadar CEO Event imzasını taşıyan işler, kurumsal düzeyde elde edilen yüksek güvenin göstergesidir.

CEO Event Türkiye'nin gururu olan, dünya çapındaki eventlerin arkasındaki 'akıl' ve 'itici güç'tür. Birleşmiş Milletler Dünya İnsani Zirvesi, Birleşmiş MilletlerEn Az Gelişmiş Ülkeler Konferansı, WEC Dünya Enerji Kongresi, WTA Championships İstanbul Tenis Turnuvası, FIFA U-20 Dünya Kupası Açılış Töreni, NATO Dışişleri Bakanları Toplantısı, Teknofest İstanbul Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali, Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu, İstanbul 2020 Olimpiyat Aday Şehir Tanıtım Etkinlikleri gibi uluslararası eventler, CEO Event'in gerçekleştirdiği global ölçekli projelerden bazılarıdır.

CEO Event'i ayrıcalıklı kılan, global düzeyde yakaladığı başarıdır. Bu başarının sırrı, yerelin dilini evrensel düzeye taşıyabilme becerisidir.

CEO Event, altı temel faaliyeti kendisine uzmanlık alanı olarak belirlemiştir. Bunlar kongre, eğlence, spor, fuar, tasarım ve kurumsal etkinlik yönetimidir.

Kendine güvenen, deneyimli ve tutkulu bir takımla çalışan CEO Event için eventin bütün aşamalarında profesyonellik, hayati önemdedir. Mükemmele ulaşmak, CEO Event'in ana hedefidir. Bunun için yerel ve global iş birliklerine önem verir.

Hedefe ulaşmak için paydaşlarının bilgi birikimleri ve iş yapma deneyimlerinden azami ölçüde yararlanır.

Bugüne kadar elde ettiği başarılar, CEO Event'in gelecekteki hedefleri için de en büyük güvencedir. CEO Event, bir 'buzkıran' gibi hareket ederek sektörün yolunu açmış, event işini ülkemizde özel bir uzmanlık alanına taşımıştır. Önümüzdeki dönemde de bu öncü işlevini sürdürmeyi, kendine görev bilmektedir.

CEO Event Medya A.Ş. Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
Balmumcu Mahallesi, Morbasan Sokak, Koza İş Merkezi, B Blok Apt No:12/17, Beşiktaş, İstanbul
Elektronik Posta Adresleri
[email protected]
Web Site Adresleri
www.ceoevent.com.tr
Şirketin Süresi
SÜRESİZ
Bağımsız Denetim Kuruluşu
VİZYON GRUP BAĞIMSIZ DENETİM.A.Ş.
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
BIST İSTANBUL
BIST HİZMETLER
BIST HALKA ARZ
BIST ANA
BIST TÜM
BIST TÜM-100
Şirketin Sektörü
İDARİ VE DESTEK HİZMET FAALİYETLERİ
BÜRO YÖNETİMİ, BÜRO DESTEĞİ VE DİĞER ŞİRKET DESTEK FAALİYETLERİ
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar
ANA PAZAR - GRUP 1

CEOEM Hissesini Takip Edenler

177 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.