Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

CASA Hisse Logo
CASA Hisse Logo

CASA Hisse

Casa Emtia Petrol Kimyevi ve Türevleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.

CASA Hisse Senedi


CASA hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
Casa Emtia Petrol Kimyevi ve Türevleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Casa Emtia Petrol Kimyevi ve Türevleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.


1976 yılında kurulan Karsusan Karadeniz Su Ürünleri Sanayii A.Ş, KTÜ Sürmene Deniz Bilimleri öğretim üyelerinden, Tarım İl ve İlçe Müdürlükleri ve Su Ürünleri Araştırma Enstitüsü’nün balık üretimi konusunda akademik ve uzman personellerinden destek alarak sektördeki yatırım ve faaliyetlerine akademik bilgiler ışığında yön vermektedir. Yılların verdiği tecrübe ve konusunda uzman akademisyenlerin fikir ve görüşlerini değerlendirerek yaptığı yatırımlar sayesinde sektördeki yükselişine devam etmektedir.

Artı Yatırım Holding Anonim Şirketi’nin ana iştiraki konumunda olan Altınyağ Kombinaları Anonim Şirketi’nin yüzde 20.00 oranında hisselerini satın almış olduğu Karsusan Karadeniz Su Ürünleri Anonim Şirketi yeniden yapılandırma sürecine girmiş ve bir yandan yatırımlar ile organik anlamda büyürken bir yandan da kurumsallaşma ile sağlam bir yapıya ulaşmayı hedeflemektedir.

Casa Emtia Petrol Kimyevi ve Türevleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi

KRSAN işlem kodu ile Borsa İstanbul’da işlem gören Karsusan’ın ana faaliyet konusu balık yağı ve balık unu üretimidir. Karsusan imalat sanayii, gıda, içki ve tütün, gıda maddeleri sanayii sektörlerinde faaliyet göstermektedir.

Karsusan, Borsa İstanbul’da YAKIN İZLEME PAZARI’nda işlem görmektedir.

Casa Emtia Petrol Kimyevi ve Türevleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
Çengelköy Mh. Ulus Cd. No: 25/1 Beykoz / İSTANBUL
Elektronik Posta Adresleri
[email protected]
Web Site Adresleri
www.casaemtia.com.tr
Şirketin Süresi
Süresiz
Bağımsız Denetim Kuruluşu
ULUSAL BAĞIMSIZ DENETİM VE YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
Şirketin Sektörü
TOPTAN VE PERAKENDE TİCARET, LOKANTALAR VE OTELLER
PERAKENDE TİCARET
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar
YAKIN İZLEME PAZARI

CASA Hissesini Takip Edenler

177 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.