Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

BURVA Hisse Logo
BURVA Hisse Logo

BURVA Hisse

Burçelik Vana Sanayi ve Ticaret A.Ş.

BURVA Hisse Senedi


BURVA hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
Burçelik Vana Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Burçelik Vana Sanayi ve Ticaret A.Ş.


Burçelik Vana Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, BURÇELİK, döküm, makina ve endüstriyel vana üretimi konusunda sektöründe lider bir Türk şirketidir.

1968’de kurulmuş olan Burçelik Anonim Şirketi’nin merkezi, Bursa Nilüfer Organize Sanayi bölgesinde bulunmaktadır.

Üretim kapasitesini hızla artıran Burçelik, güvenilir bir üretim ve ihracat şirketidir.

Burçelik Vana Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi

Vana üretim ve pazarlama operasyonları, 1988 yılından beri Burçelik Vana tarafından yürütülmektedir.

Burçelik Vana tasarım, üretim ve bakım hizmetleri yanında büyük projelerin çözüm ortağı olarak çalışmaktadır.

Burçelik Vana, Türkiye’de hisseleri Borsa Istanbul – BIST’de işlem gören ilk ve tek vana şirketi olmakla beraber Türkiye’nin ilk kelebek, iki parçalı küresel, top entry küresel vana üretimini gerçekleştiren firmasıdır.

Burçelik Vana kendini, %100 müşteri memnuniyetini sağlayan üst düzey kalite ürünler üretmeye adamıştır.

Burçelik Vana’nın kalitesi ISO 9001-2008 sertifikasıyla belgelendirilmiştir, diğer standartlarımız; ISO14001-2004, OHSAS 18001-2007, TSE, API 6D-600-609 monogram, ATEX, CE, GOST-R, Fire safe.

Burçelik Vana Sanayi ve Ticaret A.Ş. Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
Organize Sanayi Bölgesi Sarı Cad.No:15 Nilüfer / BURSA
Elektronik Posta Adresleri
[email protected]
Web Site Adresleri
www.burcelikvana.com
Şirketin Süresi
Süresiz
Bağımsız Denetim Kuruluşu
BDO DENET BAĞIMSIZ DENETİM VE DANIŞMANLIK A.Ş.
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
BIST TÜM-100
BIST SINAİ
BIST BURSA
BIST TÜM
BIST KOBI SANAYİ
BIST ANA
BIST METAL ANA
Şirketin Sektörü
İMALAT
ANA METAL SANAYİ
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar
ANA PAZAR - GRUP 2

BURVA Hissesini Takip Edenler

177 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.