Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

BURCE Hisse Logo
BURCE Hisse Logo

BURCE Hisse

Burçelik Bursa Çelik Döküm Sanayi A.Ş.

BURCE Hisse Senedi


BURCE hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
Burçelik Bursa Çelik Döküm Sanayi A.Ş.

Burçelik Bursa Çelik Döküm Sanayi A.Ş.


Burçelik Anonim Şirketi çelik döküm, ağır makine ve vana üretimi konularında çalışan öncü bir Türk şirketidir

1968 yılında Bursa Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulmuş olan Burçelik üretim olanaklarını hızla arttırarak; bugün, güvenilir bir üretici ve ihracatçı konumuna gelmiştir.

Burçelik Bursa Çelik Döküm Sanayi Anonim Şirketi

Burçelik en iyiyi üretmeyi amaçlayan ve performans hedeflerine erişmek için takım ruhu içinde Burçelik`in başarısını sahiplenen ve bundan gurur duyan takım üyelerinden oluşan bir kuruluştur.

Çelik döküm üretimine ek olarak yüksek kırma kapasiteli sabit ve mobil taş kırma ve eleme tesisleri üreten Burçelik aynı zamanda dünya standartları ve kalitesinde kelebek ve küresel vana üretmekte ve özel makineleri sipariş üzerine tasarlayarak üretmektedir.

Kapasite ve üretim olanaklarının artmasına paralel olarak Burçelik %100 müşteri memnuniyetini sağlamak ve en üst düzey kalite ve malzeme standartlarını elde etmek amacı ile ISO 9000, BUREAU VERITAS Atölye, TSE, API, CE PED 2014/68EU, PCT TH 02 GHOST-R, Lloyd’s Register ve TÜV sertifikalarını almıştır.

Burçelik Bursa Çelik Döküm Sanayi A.Ş. Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ YEŞİL CAD. NO:20 NİLÜFER / BURSA
Elektronik Posta Adresleri
[email protected]
Web Site Adresleri
www.burcelik.com.tr
Şirketin Süresi
Süresiz
Bağımsız Denetim Kuruluşu
BDO DENET BAĞIMSIZ DENETİM VE DANIŞMANLIK A.Ş.
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
BIST BURSA
BIST TÜM-100
BIST ANA
BIST TÜM
BIST METAL ANA
BIST SINAİ
BIST KOBI SANAYİ
Şirketin Sektörü
İMALAT
ANA METAL SANAYİ
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar
ANA PAZAR - GRUP 2

BURCE Hissesini Takip Edenler

177 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.