Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

BRMEN Hisse Logo
BRMEN Hisse Logo

BRMEN Hisse

Birlik Mensucat Ticaret ve Sanayi İşletmesi A.Ş.

BRMEN Hisse Senedi


BRMEN hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
Birlik Mensucat Ticaret ve Sanayi İşletmesi A.Ş.

Birlik Mensucat Ticaret ve Sanayi İşletmesi A.Ş.


Birlik Mensucat Ticaret ve Sanayi İşletmesi Anonim Şirketi, Şirketimiz 1953 yılında pamuk ipliği üretimi ile faaliyete geçmiştir.

Firmamızın ürün grupları arasında; "SOLEY" markalı havlu, bornoz, ev tekstili, yatak, baza grubu ürünleri ile gabardin kumaş, poplin vb. ürünleri mevcuttur.

Birlik Mensucat Ticaret ve Sanayi İşletmesi Anonim Şirketi

Ayrıca, Avrupa ve komşu ülkelerde 20 yılı aşkın süredir tescilli, kendi pazarında liderliğe oynayan "SOLEY" markalı havlu, bornoz, ev tekstili, perde, yatak ve baza ürünleriyle servis vermeye devam etmektedir.

Konusunda uzmanlaşmış kadrosu ile verdiği hizmet kalitesini pazarda kabul ettirmiş bir firma olan Birlik Mensucat katılmış olduğu; iç ve dış fuarlarda yaptığı bağlantılarla mamül kumaş ve Soley ürünlerinin pazardaki yerini sağlamlaştırarak uzun yıllar ülke ekonomisine katkıda bulunmaya devam edecektir.

Birlik Mensucat Ticaret ve Sanayi İşletmesi A.Ş. Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
OSMAN KAVUNCU MAH. MENSUCAT CAD. NO:22 MELİKGAZİ KAYSERİ
Elektronik Posta Adresleri
[email protected]
Web Site Adresleri
www.birlikmensucat.com.tr
Şirketin Süresi
SÜRESİZ
Bağımsız Denetim Kuruluşu
PwC BAĞIMSIZ DENETİM VE SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
BIST KOBI SANAYİ
BIST TÜM
BIST KAYSERİ
BIST TEKSTİL, DERİ
BIST SINAİ
BIST TÜM-100
BIST ANA
Şirketin Sektörü
İMALAT
TEKSTİL, GİYİM EŞYASI VE DERİ
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar
ANA PAZAR - GRUP 2

BRMEN Hissesini Takip Edenler

177 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.