Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

BRKSN Hisse Logo
BRKSN Hisse Logo

BRKSN Hisse

Berkosan Yalıtım ve Tecrit Maddeleri Üretim ve Ticaret A.Ş.

BRKSN Hisse Senedi


BRKSN hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
Berkosan Yalıtım ve Tecrit Maddeleri Üretim ve Ticaret A.Ş.

Berkosan Yalıtım ve Tecrit Maddeleri Üretim ve Ticaret A.Ş.


Berkosan Yalıtım ve Tecrit Maddeleri Üretim ve Ticaret Anonim Şirketi, 1993 yılında polietilen bazlı malzemelerin üretimini başlatarak, Türkiye'de bir ilki gerçekleştirmek için kurulan Berkosan Anonim Şirketi bugün, yaklaşık 250 çalışanıyla, İMKB'ye bağlı Gelişen İşletmeler Piyasası’nda hisseleri satışa sunulan ilk şirket olma özelliğini taşıyor.

Gelişen İşletmeler Piyasası’nın ardından 2012 yılının Nisan ayında ise 2. Ulusal Pazar'da işlem görmeye başlayan Berkosan Anonim Şirketi, bünyesindeki 6 farklı markayla inşaat, endüstri, otomotiv, spor, tesisat, ayakkabı ve çanta gibi sektörlerin önde gelen kuruluşlarına Düz Bağlı Polietilen, Polipropilen ve Çapraz Bağlı Polietien Köpük ürünler vermektedir.

Berkosan Yalıtım ve Tecrit Maddeleri Üretim ve Ticaret Anonim Şirketi

Bu üç ürün gamında Türkiye’de ilk üretime başlayan firma Berkosan A.Ş ‘dir. BERKOSAN Anonim Şirketi Türkiye de 30 bin m2 açık alan üzerine kurulu 7850 m2 kapalı alana sahip Tekirdağ Saray fabrikası, 45 bin m2 arsa üzerinde 6500 m2 kapalı alana kurulan ve 2014 yılında faaliyete başlayan Bilecik Bozüyük fabrikası ile üretimine devam etmektedir.

Avrupa da 2000m2 kapalı alana sahip Valencia/ İspanya ile 3500m2 kapalı alana sahip Balkan/Sırbistan da üretim yapmaktadır.

2015 yılında T.C. Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) tarafından gerçekleştirilen KOBİ ve Girişimcilik Ödülleri Töreni'nde, YILIN BAŞARILI KOBİ BÜYÜK ÖDÜLÜ'ne layık görüldü.

Berkosan Yalıtım ve Tecrit Maddeleri Üretim ve Ticaret A.Ş. Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
Seba Ofis Bulvar Ayazağa Mahallesi Mimar Sinan Sokak Seba Office Boulevard Sit. No:21 Kat:6 D:41 34485 Sarıyer/İstanbul
Elektronik Posta Adresleri
[email protected]
Web Site Adresleri
www.berkosan.com
Şirketin Süresi
Süresiz
Bağımsız Denetim Kuruluşu
BİRLEŞİK EKOL BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
BIST SINAİ
BIST KOBI SANAYİ
BIST ANA
BIST KİMYA, PETROL, PLASTİK
BIST TEKİRDAĞ
BIST TÜM-100
BIST TÜM
Şirketin Sektörü
İMALAT
KİMYA İLAÇ PETROL LASTİK VE PLASTİK ÜRÜNLER
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar
ANA PAZAR - GRUP 2

BRKSN Hissesini Takip Edenler

177 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.