Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

BOSSA Hisse Logo
BOSSA Hisse Logo

BOSSA Hisse

Bossa Ticaret ve Sanayi İşletmeleri T.A.Ş

BOSSA Hisse Senedi


BOSSA hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
Bossa Ticaret ve Sanayi İşletmeleri T.A.Ş

Bossa Ticaret ve Sanayi İşletmeleri T.A.Ş


Bossa Ticaret ve Sanayi İşletmeleri T.A.Ş, Müşterilerimize sunduğumuz farklılık yaratan yüksek kaliteli inovatif ürün kompozisyonu, müşteri odaklı özel hizmet, hızlı servis, yüksek memnuniyet, etkin fiyat politikaları ile yapılandırılmış yaygın pazarlama ağı, doğru pazar konumlanması ve rekabetçi fiyatlarımızla sektördeki lider konumumuzu sürdürmekteyiz.

1951 yılında kurulan Bossa, Adana'daki tesisi ile Türkiye’nin en büyük entegre tekstil kuruluşlarından biridir.

Bossa, faaliyet gösterdiği denim alanındaki ürün yelpazesi ve yüksek üretim kapasitesi ile boya ve terbiye prosesleriyle pazara yüksek kalitede ürün ve servisler sunar.

Küreselleşme ile değişen tüketici davranışlarının getirdiği yüksek rekabet koşullarını yakalamak ve müşterinin ihtiyacını en iyi şekilde karşılamak amacıyla ISO 9001 Kalite Güvence Sistemi kapsamında toplam kalite uygulama ve çalışmalarına önem vermekteyiz.

Bossa Ticaret ve Sanayi İşletmeleri T.A.Ş

“Toplam kalite ve iş mükemmelliği” sadece bir üretim hedefi değil; tüm süreçlere uygulanan, herkes tarafından kabul edilen ve şirketin tümüne yayılmış bir yaşam felsefesidir.

Sektördeki trend belirleyici rolümüz ile üretim yaptığımız alanlarda Dünya'nın önemli ve modaya yön veren markaları ile gerçekleştirdiğimiz işbirlikleri; Ür-Ge ve Ar-Ge çalışmalarımız, pazar trendlerini yakalayan, yenilikçi ve öncü yapımızın önemli bir göstergesidir.

Bu başarının arkasında nitelikli insan kaynakları gücü, geniş satış ağı, ürün kalitesi, koleksiyon zenginliği, ileri üretim ve bilgi sistemleri teknolojisi ve güçlü finansal yapı bulunmaktadır.

Son 10 yılda yapılan yatırımların toplamı yaklaşık 100 milyon ABD dolarına ulaşmıştır.

Bossa, 2006 yılı Aralık ayında TURQUALITY® sertifikasını almaya hak kazanarak yurtdışında Türk tekstilini temsil eden marka değerini artırma yolunda ilerlemektedir.

Bossa, hisseleri 1995 yılından bu yana Borsa İstanbul'da işlem görmektedir.

Bossa Ticaret ve Sanayi İşletmeleri T.A.Ş Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi Acıdere OSB Mah. Celal Bayar Bul. No:3 Sarıçam - Adana
Elektronik Posta Adresleri
[email protected]
Web Site Adresleri
www.bossa.com.tr
Şirketin Süresi
Sınırsız
Bağımsız Denetim Kuruluşu
PwC BAĞIMSIZ DENETİM VE SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
BIST ADANA
BIST ANA
BIST SINAİ
BIST TÜM
BIST TÜM-100
BIST TEKSTİL, DERİ
Şirketin Sektörü
İMALAT
TEKSTİL, GİYİM EŞYASI VE DERİ
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar
ANA PAZAR - GRUP 1

BOSSA Hissesini Takip Edenler

177 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.