Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

BNTAS Hisse Logo
BNTAS Hisse Logo

BNTAS Hisse

Bantaş Bandırma Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş.

BNTAS Hisse Senedi


BNTAS hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
Bantaş Bandırma Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Bantaş Bandırma Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş.


1986’da Balıkesir’de kurulan Bantaş Bandırma Ambalaj Sanayi Ticaret Anonim Şirketi, gıdaya uygun peynir, zeytin, turşu, zeytinyağı, nebati yağ, madeni yağ ve boya sektörleri için teneke ambalaj üretmektedir.

İstenilen her ölçüde metal ambalaj üretebilen Bantaş, üretim prosesinde hammadde olarak demir cevheri kullanmak yerine geri dönüşüm metal ambalajların kullanılması enerji sarfiyatını yüzde 70, hava kirliliğini yüzde 30 ve su kirliliğini yüzde 60-70 azaltmaktadır.

Bantaş Bandırma Ambalaj Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi

BNTAS işlem kodu ile Borsa İstanbul’da (BIST) işlem gören Bantaş’ın faaliyet konusu metal ambalaj çeliğinden her türlü metal ambalaj üretimi ve ticareti, imalatta kullanılan her türlü ambalaj çeliğinin temini ve depolaması, ofset baskı ve serigraf, litograf yapılması, diğer her türlü metal dışı hammaddelerden ambalaj üretimi ve ticaretidir Ayrıca Bantaş, metal ofset baskı ve teneke kutu üretim hatları ile müşterilerinin istekleri ve talepleri doğrultusunda gıdaya uygun peynir, zeytin, turşu, zeytinyağı, nebati yağ, madeni yağ ve boya sektörleri için teneke kutu üretmektedir

Bantaş Borsa İstanbul’da BIST METAL EŞYA, MAKİNA, BIST ANA, BIST 100, BIST HALKA ARZ, BIST Balıkesir, BIST KOBI SANAYİ, BIST SINAİ ve BIST TÜM endekslerine dahildir.

Bantaş Bandırma Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş. Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
Bantaş Bandırma Ambalaj San. Tic. A.Ş. Balıkesir Asfaltı 8. Km Pk 77 Bandırma Balıkesir
Elektronik Posta Adresleri
[email protected]
Web Site Adresleri
www.bantas.com.tr
Şirketin Süresi
Süresiz
Bağımsız Denetim Kuruluşu
ULUSLARARASI BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
BIST METAL EŞYA, MAKİNA
BIST ANA
BIST TÜM-100
BIST BALIKESİR
BIST KOBI SANAYİ
BIST TÜM
BIST SINAİ
Şirketin Sektörü
İMALAT
METAL EŞYA MAKİNE ELEKTRİKLİ CİHAZLAR VE ULAŞIM ARAÇLARI
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar
ANA PAZAR - GRUP 1

BNTAS Hissesini Takip Edenler

178 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.