Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

BMELK Hisse Logo
BMELK Hisse Logo

BMELK Hisse

Bomonti Elektrik Muhendislik Müşavirlik İnşaat Turizm ve Ticaret A.Ş.

BMELK Hisse Senedi


BMELK hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
Bomonti Elektrik Muhendislik Müşavirlik İnşaat Turizm ve Ticaret A.Ş.

Bomonti Elektrik Muhendislik Müşavirlik İnşaat Turizm ve Ticaret A.Ş.


Bomonti Elektrik Mühendislik Müşavirlik İnşaat Turizm ve Ticaret Anonim Şirketi 18 Aralık 2007 tarihinde her nevi enerji tesisi inşa etmek, işletmek amacı ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işleri yapmak amacıyla kurulmuştur.

Temmuz 2010 da inşaatına başlanan “Şifrin HES” öngörülen inşaat süresi 24 ay olmasına karşın 18 ayda tamamlanmıştır.

1975 Yılından beri Tekstil Sektöründe faaliyet gösteren Şirketin Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Kınay, 2005 yılında Enerji Sektörü ilgilenmeye başlamış 22 Aralık 2012 tarihinde Şifrin HES'i üretime alarak fiilen Enerji sektörüne girmiştir. 2015 de İzmir Bayındır İlçesi sınırları içerisinde 55 MW'lık Mersinli RES projesini gerçekleştirecek olan Yander Elektrik Mühendislik Müşavirlik İnşaat Turizm Anonim Şirketi nin de kurucu ortağı ve Yönetim Kurulu Başkanı’dır.

Bomonti Elektrik Muhendislik Müşavirlik İnşaat Turizm ve Ticaret Anonim Şirketi

“Şifrin HES” projesinin kalıcı, verimli, katma değer yaratan bir proje olması için, projenin inşaatı aşamasında Avrupa’dan ithal edilen ekipmanlar seçilmiş, projelendirme, uygulama ve montaj aşamalarında yurt dışından danışmanlık ve kontrolör desteği alınmıştır, Sistem Alman kontrolör ve mühendislerin denetimi altında hassas ölçüm ve testleri yapılarak devreye alınmıştır.

Şirket Merkezi Sıracevizler Cad. Esen Sok. No 9 Kat 1 Bomonti Şişli İstanbul adresinde bulunmaktadır.

Şirket bünyesinde istihdam edilen ortalama personel sayısı 13 kişidir. Şirketin direkt veya dolaylı olarak iştirak ettiği iştiraki ve ortaklığı bulunmamaktır.

Şirket, Türkiye Elektrik Kurumu dışındaki kuruluşların elektrik üretimi, dağıtımı ve ticareti ile görevlendirilmesi hakkındaki 3096 sayılı kanunun 4. Maddesi ve söz konusu kanunun maddesinin uygulanması ile ilgili 4 Eylül 1985 tarih ve 18858 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Türkiye Elektrik Kurumu dışındaki kuruluşlara elektrik enerjisi kurma ve işletme izni verilmesi esaslarını belirleyen yönetmelik hükümleri uyarınca Adıyaman ili Çelikhan İlçesi sınırları içerisinde Şifrin Regülatörü ve Hidroelektrik Santrali tesisi için Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu tarafından 25.03.2010 tarih, 2481-24 sayılı karar ve EÜ/2481-24/1609 Numaralı Lisansla 49 yıl süreyle Üretim Lisansı almıştır.

Şifrin Regülatörü ve Hidroelektrik Santralinin inşaatı ve testleri 22 Aralık 2012 tarihinde bitirilerek geçici kabulü yapılarak üretime başlamıştır. 49 Yıllık sürenin sonunda (22 Aralık 2061) tarafların mutabakatı halinde ilgili yönetmelik hükümlerine göre işletme süresi uzatılabilir.

Bomonti Elektrik Muhendislik Müşavirlik İnşaat Turizm ve Ticaret A.Ş. Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
SIRACEVİZLER CADDES,İ ESEN SOKAK, NO:9 BOMONTİ ŞİŞLİ/İSTANBUL
Elektronik Posta Adresleri
[email protected]
Web Site Adresleri
www.bomontielektrik.com.tr
Şirketin Süresi
Süresiz
Bağımsız Denetim Kuruluşu
ENGİN BAĞIMSIZ DENETİM VE SERBEST MUHASEBECİLİK MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
Şirketin Sektörü
ELEKTRİK GAZ VE SU
ELEKTRİK GAZ VE BUHAR
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar
YAKIN İZLEME PAZARI

BMELK Hissesini Takip Edenler

177 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.